Kamu hastanesi gibi çalışan özel hastane geliyor

Kamu hastanesi gibi çalışan özel hastane geliyor
Share

Kamu hastanesi gibi çalışan parasız hizmet veren özel hastane geliyor

SAĞLIK BAKANLIĞINA TEŞEKKÜR EDİYOR VE TEKLİFİNİ KABUL EDİYORUZ

LÖSEV HASTANESİ TAM RUHSATINA 5 İŞ GÜNÜ İÇİNDE KAVUŞUYOR

Yıllardır %20 kapasite ile çalıştırılan, tam donanımlı hazır bekleyen 400 yatak sayısından yalnızca 75’ine hasta yatırma izni verilip 325’i boş bekletilen yoğun bakım servisleri, ameliyathaneleri, Radyoterapi (ışınla kanser tedavisi) ve Yetişkin Kemik İliği Nakli servisleri tam donanımlı hazır olmasına rağmen ruhsat verilmediği için 2 yılı aşkın süredir

BOŞ BEKLETİLEN, KULLANDIRILMAYAN, ÇÜRÜMEYE BIRAKILAN

Kalp Anjiyografi cihazına bile ruhsat verilmediği için kullanılamayan ve Kalp Damar Cerrahisi Kliniği ile yoğun bakım servisleri açılamayan

Kanser tedavisinde çok önemli bir cihaza sahip olunmasına rağmen çalışamayan Radyoterapi Kliniğimize de ruhsat verildiği takdirde LÖSANTE Hastanesi artık tam kapasite çalışacaktır

Sağlık Bakanlığı’nın ekteki yazılarımıza Bakan adına yazdığı yazıda “Kamu hastanesi gibi hiçbir ilave ücret almaksızın sunmayı taahhüt ettiğiniz takdirde talepleriniz tekrar değerlendirilecektir.” cevabı SEVİNDİRİCİDİR. (Ek Belge 1)

LÖSEV’İN tek derdi daha fazla LÖSEMİLİ ve KANSERLİ ÇOCUĞUMUZUN HAYATINI KURTARMAKTIR.

Biz çocuk ve yetişkin kanser veya kalp veya yoğun bakım bekleyen hastamızı %100 başarı ile tedavi etmek istiyoruz.

Elbette özel bir hastanenin doktor maaşlarının, elektrik, kira, ısıtma, sterilizasyon, güvenlik, yemek, temizlik, ulaşım gibi tüm giderlerinin devlet tarafından karşılandığı vergi vermeyen, tıbbi cihaz, tıbbi malzeme, bakım, onarım gibi giderler ödemeyen KAMU HASTANESİ gibi çalışması imkansızdır.

ELBETTE BU KOŞULLARDA %92 TEDAVİ BAŞARISINI AŞIP

%100 BAŞARIYA ULAŞMAK OLANAK DIŞIDIR.

Ama LÖSEV TAM 20 YILDIR İMKANSIZLARI BAŞARIYOR. SAĞLIK BAKANLIĞI’NIN BU TEKLİFİ KARŞISINDA DA LÖSEV’İN CEVABI “TEKLİFİNİZİ KABUL EDİYORUZ VE TAM RUHSAT + TAM DOKTOR KADROSU BEKLİYORUZ”

SÖZÜMÜZ SÖZDÜR. 5 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE TAM RUHSATIMIZI BEKLİYORUZ. HERKES SÖZÜNDE DURSUN VE ARTIK BU SORUN KÖKÜNDEN ÇÖZÜLSÜN.

ARTIK DAHA FAZLA ÇOCUĞUMUZU VE HASTAMIZI KAYBETMEYELİM!

MİLLETİN TUĞLALARI İLE YAPILMIŞ OLAN AVRUPA’NIN İLK ÜLKEMİZİN EN DONANIMLI LÖSEV SAĞLIK KENTİ ARTIK TAM KAPASİTE ÇALIŞSIN.

ARTIK LÖSEMİ VE KANSER DEĞİL, TÜRKİYE KAZANSIN. ARTIK SAĞLIK BAKANLIĞI TAM RUHSAT VERSİN DE HAYAT KURTARMAYA DEVAM EDELİM.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*