Kanser hastası olan ünlü fenomen yoğun bakımda!

Share

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, kanser hastası olan ünlü fenomen Neslican Tay’ın yoğun bakımda olduğunu ve durumunun ağır olduğunu duyurdu.

Neslican Tay, kansere karşı mücadelesiyle fenomen olmuş, pek çok kişinin kalbinde taht kurmuş, sosyal medyada binlerce takipçi kazanmış ve YouTube’da yayınladığı videolarla milyonlarca insan tarafından izlenmişti. Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, ünlü fenomenin yoğun bakımda olduğunu açıkladı ve Neslican Tay kısa sürede Twitter’da trend topic oldu.

“DUALARINIZA İHTİYACI VAR”

Hastane ile görüştüğünü de dile getiren Akay, “Bacağındaki tümör nedeniyle 2018’de bacağı kesilmiş ve 4. kez kanserle savaşıyordu. Ünlü fenomen Neslican Tay yoğun bakımda ve durumunun ağır olduğunu öğrendim.  Ayrıca Neslihan için 0Rh+ kana ihtiyaç vardı ve sosyal medyada sevenleri paylaşım yapmaya başlamıştı. Hastane ile görüştüm kan bulundu ama dualarınıza ihtiyacı var. Acil şifalar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Hürriyet yazarı Ayşe Arman ise, geçtiğimiz Mayıs ayında 4. kez kansere karşı savaş veren Neslican Tay’ın paylaşımından etkilenip, Instagram’dan bir paylaşım yapmıştı. Arman, “Dünyanın en şahane kadınısın Neslican Tay. Hayranım sana. O kadar çok şey öğrendim ki senden ve ben senin annen yaşındayım! Telefonu açtım şöyle güzel bir fotoğrafımı paylaşmak için. Sonra seni gördüm, ‘Manyak mısın Nesli varken, başka hiçbir şey paylaşılmaz!’ dedim. Korku duvarını aşmamı sağlıyorsun. Ne kadar önemli varlığın biliyor musun? Seni seviyorum… Kanser olsam korkmayacağım… Kemo alsam korkmayacağım… Hep senin sayende… Kahramanımsın…” demişti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*