Karadeniz Konfederasyonu’ndan yeni yıl mesajı

Karadeniz Konfederasyonu'ndan yeni yıl mesajı

İle paylaş:


Karadeniz Konfederasyonu'ndan yeni yıl mesajı

Karadeniz Konfederasyonu’ndan yeni yıl mesajı

MUTLU YILLAR TÜRKİYE

Karadeniz Konfederasyonu Genel Başkanı Sıtkı ADA, “2016 yılının yenilenme ve hamle dönemi olması milletçe en büyük arzumuzdur” açıklamasında bulundu.

 

Yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Ada , ” 2015 yılında birçok olumsuzluklara karşılık her zaman kararlılıkla ve inançla ilerledik. Karadeniz Konfederasyonu olarak biz büyük bir aileyiz ve her daim teröre, savaşa, açlığa, sosyal adaletsizliğe ve tüm olumsuzluklara karşı 2015’te olduğu gibi 2016’da da dur demek için burada olacağız ” ifadesini kullandı.

 

İçinde her zaman “yeni” geçen cümlelerin insanları şahlandıran bir sözcük olduğuna değinen Ada, “ Sivil toplum kuruluşları olarak bizlere düşen görevleri en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştık. 2016’da hedeflerimize biraz daha yakın olacağız. Yol arkadaşlarımızla girdiğimiz bu davada amacımız Karadeniz STK’larını bir çatı altında toplayıp, bölgemizde ve Türkiye’de sesimizi daha gür çıkartmak ve daha geniş kitlelere ulaştırmak. Sivil toplum kuruluşlarının temel amacı insanlara yol göstermektir, bizler üzerimize düşen sorumluluğun farkındayız ve inanıyoruz ki yakın zamanda her vatandaşımız bilinçlenmiş ve yeni yıllara değil yeni doğan her güne bayram havasıyla uyanacaktır. Karadeniz Konfederasyonu yönetim kurulu adına herkese mutlu, sağlıklı, hep birlikte sevdiklerimizle dopdolu bir yıl dileriz.” şeklinde konuştu.

 

“Yeni yıl, yeni bir zaman döngüsüdür. Asıl olan ve bilinmesi gereken nefes alma azmi ve inançtır.” ( D.E )

KARADENİZ KONFEDERASYONU
Adres : Gayretli Sokak.No:14/8 K:1
 Acıbadem – Üsküdar / İSTANBUL
Telefon : 0216 325 14 53
 Fax     : 0216 325 30 53

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*