Kenan İmirzalıoğlu’nun rolünü Kıvanç Tatlıtuğ mu oynayacak!

Share

Kenan İmirzalıoğlu ile ilgili bir iddia ortaya atan Onur Akay, bugün de Kıvanç Tatlıtuğ ile ilgili ilginç bir iddia da bulundu.

Kenan İmirzalıoğlu’nun ‘Kim Milyoner Olmak İster’ yarışmasının yeni sezonunda sunucusu olacağını söyleyen ve provaların da başladığını belirten ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, daha önce Kenan İmirzalıoğlu’nun başrol oynayacağı söylenen ‘Maraşlı’ dizisindeki o rolün Kıvanç Tatlıtuğ’a gönderildiğini açıkladı.

”ATV İLE ANLAŞTI”

Onur Akay, “Kenan İmirzalıoğlu’nun ‘Maraşlı’ dizinde başrol oynayacağı söylenirken, dün yayınlanan yazımda İmirzalıoğlu’nun ‘Kim Milyoner Olmak İster’ yarışmasının yeni sunucusu olduğunu duyurmuştum. Ünlü oyuncu ATV ile anlaştı ve deneme çekimlerine bile başladı. Yaptıkları ‘Poyraz Karayel’ ve ‘Söz’ dizileriyle sektörde söz sahibi olan TIMS&B ekipleri, ‘Bir Fedai Hikayesi’ sloganıyla duyurdukları ‘Maraşlı’ isimli dizinin senaryosunu önce Kenan İmirzalıoğlu’na göndermişlerdi ve İmirzalıoğlu bu diziye çok sıcak bakmıştı. Ancak gelişen bu olaylar sonrası yapım firması dizinin senaryosunu Kıvanç Tatlıtuğ’a gönderdi. Tatlıtuğ, senaryo için ne diyecek henüz bilinmiyor ama adından çok söz ettirecek yeni dizi oldukça iddialı ve Show TV ekranlarında ilk bölümü Ocak ayında yayınlanması planlanıyor.” açıklamasını yaptı.

Eylem İpek Şafak ise Posta’daki bugünkü yazısında, ‘Kim Milyoner Olmak İster’ yarışması için Murat Yıldırım yerine Kenan İmirzalıoğlu’na teklif götürüldüğünü ve bölüm başı 250 bin TL teklif edilen oyuncunun, projeye sıcak baktığını yazarak Onur Akay’ın iddiasını doğruladı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*