Kendi doğum gününü kendi filmini izleyerek kutladı

Kendi doğum gününü kendi filmini izleyerek kutladı

İle paylaş:


Kendi doğum gününü kendi filmini izleyerek kutladı

Kendi doğum gününü kendi filmini izleyerek kutladı

Bugüne kadar yaptığı başarılı çalışmalarıyla isminden sıkça söz ettiren Kaçış 1950 filminin  genç yapımcısı İhsan Taş  Doğum gününü Kahramanmaraş’ın Afşin ilçesinde sinemada seyircilerle birlikte kutladı.

 

Yeni proje çalışmaları için Afşin’e giden Başarılı yapımcı (AKM) Afşin Kültür Merkezinde kendi filminin afişini görünce ekibiyle filmi izlemeye gitti.

 

Sinemaseverlerle birlikte filmini izleyen Genç yapımcıya ekip arkadaşları ve Afşin Kültür Merkezi yetkilileri film çıkışında güzel bir sürpriz yaptı.

 

Doğum günü pastasını bir anda karşında görünce küçük bir şok geçiren ve oldukça heyecanlanan Taş film ile alakalı “Biz sinemaya gönül verdik. Sinema gerçekten çok zahmetli bir iş, İnanılmaz emek isteyen, Özveri isteyen bir iş, ve biz bu yola çıkarken ‘sinemacıların gecesi gündüzü yok, özel hayatı yok’ bunu bilerek bu mesleğe gönül verip bu yola öyle çıktık”…

Doğum günü sürprizi ile alakalı ise  “Bu yaşadığım tatlı tesadüf hayatım boyunca hatırlayacağım güzel bir anı olarak kalacaktır bende. Bunu bana yaşatan ekip arkadaşlarım Mehmet Vanlıoğlu, Burak Kaya, Afşin Kültür Merkezi sorumlusu Zeynep Kaynak ve Mehmet Dinçer’e tekrar teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

 

Ekip arkadaşlarının alkışları eşliğinde mumları üfledi ve hepsine ayrı ayrı teşekkür etti.

 

Bu anlamlı günde bir başka sürpriz de Sosyal Farkındalık Projelerine imza  atan  İstanbul Gelişim Sanattan geldi… Sanat Danışmanlığını Vatan Şaşmaz’ın yaptığı, iş ve trafik kazaları ile alakalı Tiyatro oyununa verdiği desteklerinden ötürü “TAŞ FİLM” Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İhsan Taş “Hayat Boyu İyilik Hareketi”  ödülüne layık görüldü.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*