Kınalıada’da tecavüz dehşeti!

Kınalıada'da tecavüz dehşeti!

İle paylaş:


’da yaşayan 24 yaşındaki S.T., yılbaşı gecesi kaldığı Kınalıada’daki pansiyonda babasının arkadaşı M.A.’nın tecavüzüne uğradığını iddia ederek şikâyetçi oldu.

Kınalıada'da tecavüz dehşeti!

İstanbul Kınalıada’da yılbaşı dehşeti! ‘Babamın arkadaşı tecavüz etti’

İstanbul’da yaşayan 24 yaşındaki S.T., yılbaşı gecesi kaldığı Kınalıada’daki pansiyonda babasının arkadaşı M.A.’nın tecavüzüne uğradığını iddia ederek şikâyetçi oldu.

İstanbul Adalar İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne başvuran S.T. ifadesinde, yılbaşı gecesi restoranda yemek yedikten sonra kaldığı pansiyona gittiğini, gece odasına restoran sahibi M.A.’nın geldiğini ileri sürdü.  Babasının arkadaşı olduğu için M.A.’yı tanıdığını anlatan S.T., kendisiyle zorla ilişkiye girdiğini ve bekâretini kaybettiğini iddia etti.

Büyük şok yaşadığını söyleyen genç kadın, psikolojisinin bozulduğunu da öne sürdü. Adada restoran ve pansiyon işleten M.A. gözaltına alındı. Emniyetteki ifadesinde suçlamaları reddeden M.A., “S.T.’yi önceden de tanıyorum. Birlikte oturup içki içtik, sohbet ettik. Görüntüler var” dedi. Yemek ve içkiden sonra S.T.’nin kendisini odasına çağırdığını iddia eden M.A., S.T.’nin isteğiyle ilişkiye girdiklerini savundu. Savcılıkta da ifadelerini yineleyen M.A., ‘  ’ suçlamasıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi.

1 yorum

  1. Yine şaşkın yine üzgünüm. Adamız bu tür çirkin olaylara şahit oluyor. Yılbaşı gecesi ile genç bir kız neden adada tek başına pansiyonda kalsın. Babası yaşında adam başka yer mi bulmamış da adamızı kullanmış? Üstelik arkadaşının kızı ile. Iğrenç ötesi şeylere şahit oluyoruz. Kaldı ki kadına şiddet ve istismar aldı başını gidiyor. Yalnız cebren ilişkiye girmekle kalınmıyor ki insanın hayatına ve ruhuna da tecavüz ediliyor. Bu insanların hiç mi kızları bacıları anaları hatta kız torunları yok. Eden bulur dünyasında yaşıyoruz, onların payına da bir gün bir göz yaşı bir gönül yarası bir utanç düşecektir.

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*