Kocaeli’de Uluslararası Farkındalık Festivali Başladı

Kocaeli’de Uluslararası Farkındalık Festivali Başladı

İle paylaş:


Dünya Değişim Akademisi Kocaeli’de uluslararası Farkındalık Festivali düzenliyor. 2 gün sürecek haftasonu organizasyonu 24 şubat cumartesi günü başladı.

Kocaeli’de Uluslararası Farkındalık Festivali Başladı

Dünya Değişim Akademisi Kocaeli’de uluslararası Farkındalık Festivali düzenliyor. 2 gün sürecek hafta sonu organizasyonu 24 şubat cumartesi günü başladı. Tüm Türkiye’den ve yurt dışından 400 kişinin çeşitli farkındalık çalışmalarına katılacağı festivale  Kocaeli’den de çok kişi katılıyor.

Dünya Değişim Akademisinin “Değişimi Kucakla” sloganı ile organize ettiği Festival, kendini değiştirmek ve geliştirmek arayışında olanlara, dünyada uygulanan en güçlü teknikleri, etkili özel çalışmaları sunuyor. Temel olarak nefes, biyoenerji, vücut çalıştırma, konsantrasyon, derin gevşeme çalışmaları yapılacak olup  Korku Kontrolü, Öfke Kontrolü, Kıskançlık Kontrolü, Depresyonu Aşma, Başarı Sanatı, Kendini İfade Etme Sanatı, İlişki Sanatı gibi pek çok programa yönelik uygulamalar pratik ve teorik sunumlarda aktarılacak.

Dünya Değişim Akademisi Uzmanları değişime dair çok önemli bir de ipucu veriyorlar: “Eğer hayatını değiştirmek için bir değişim yaşamak istiyorsan, önce değişime karşı olan direncinin farkına var. Değişimin önündeki en büyük engel alışkanlıklardır. Birey değişime uyum sağlayıp başarılı olmak için alışkanlık zindanından çıkmalı ve alışkanlıklarının üstesinden gelebilmelidir.” (Değişim Nedir Ve Nasıl Gerçekleşir? eserinden)

Festival’de hayatınızı değiştirmek, geliştirmek, korkularınızı aşmak, hayallerinizi gerçekleştirmek için aşamadığınız pek çok engelin farkına varabilir, yaşamınıza yön verecek çok değerli teknikler ve bakış açısı yakalayabilirsiniz. Her yaştan katılımcıya yeni ufuklar açacak, yaşam enerjisiyle dolduracak organizasyon kaçırılmayacak bir uluslararası etkinlik. Festival 25 şubat Pazar akşamı sona eriyor.

Organizasyon Kocaeli Başiskele – Wellborn Hotel’de gerçekleşmekte.

www.dunyadegisimakademisi.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*