Kocaeli’de Uluslararası Farkındalık Festivali Yapılıyor

Kocaeli’de Uluslararası Farkındalık Festivali Yapılıyor

İle paylaş:


Kocaeli Başiskele’de Uluslararası Farkındalık Festivali yapılıyor. Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden ve yurtdışından gelen yüzlerce katılımcı 24-25 mart haftasonu, 2 gün boyunca Kocaeli’de, körfez kenarında 5 yıldızlı bir otelde düzenlenen etkinliğe katılıyor.

Kocaeli’de Uluslararası Farkındalık Festivali Yapılıyor

Farkındalık Festivali programında temel olarak nefes, biyoenerji, vücut çalıştırma, derin gevşeme teknikleri, konsantrasyon ve enerji merkezi çalışmaları olduğu belirtildi. Özellikle çalışanlar, depresyon, korku, iletişim problemleri yaşayanlar için Stres Yönetimi, Öfkeyi Dönüştürme, Korkuyu Yenme, Depresyondan Özgürleşme üzerine etkili özel tekniklerden oluşan seansların ve söyleşilerin yer aldığı organizasyonu Dünya Değişim Akademisi düzenliyor. Pratik seanslar ve söyleşiler eş zamanlı olarak yabancı dillere de çevriliyor.

Çalışmaları Dünya Değişim Akademisi Uzmanları’nın sunduğu çok uluslu organizasyona Kolombiya, ABD, Hindistan, Fransa, İspanya, İngiltere, Ürdün, Bulgaristan’dan da pek çok yurtdışı katılımcı var. Yetkililer Kocaeli’den ve tüm Türkiye’den gelenlerle 400 kişinin 2 gün boyunca çeşitli farkındalık çalışmalarına katılacaklarını belirttiler.

Etkinliği düzenleyen Değişim Uzmanları, 2 gün süreli yoğun ama eğlenceli programa katılarak, hayatınızı değiştirmek, geliştirmek, hayallerinizi gerçekleştirmek için aşamadığınız pek çok engelin farkına varabilir, yaşamınıza yön verecek değerli bakış açıları yakalayabilirsiniz diyor. Her yaştan katılımcıyı yaşam enerjisiyle dolduracak organizasyon haftasonu için kaçırılmayacak bir seçenek.  Festival 25 mart pazar akşamı sona eriyor.

İletişim

Elçin Erener – 0532 284 17 90

Dünya Değişim Akademisi Halkla İlişkiler

www.dunyadegisimakademisi.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*