logo

üsküdar evden eve nakliyat sex izle seks izle

26 Mart 2017

Küçük kahramanlar yeni yaşlarını LÖSEV ailesiyle kutladı

Kurulduğu günden bu yana lösemi tanısı almış çocukları ve ailelerini kanser ile olan savaşlarında yalnız bırakmayan LÖSEV, Mart ayında doğan ve lösemi tedavisi devam eden çocuklarını unutmadı.

Küçük kahramanlar yeni yaşlarını LÖSEV ailesiyle kutladı

Küçük kahramanlar yeni yaşlarını LÖSEV ailesiyle kutladı

Hastanelerde tedavileri devam ettiği için doğum günlerini kutlayamayan çocuklar, LÖSEV İstanbul ofisinin yeni binasında bir araya geldi.  Her ay frklı bir gönüllü firmanın desteği ile gerçekleşen doğum günü kutlamalarını bu ay Pronet ve İstanbul Business Life’in destekleri ile gerçekleştirildi. Tam bir parti havasında geçen kutlamada Lösemili Çocuklar moral buldu. Kanser savaşı devam eden Küçük Kahramanların heyecanı gözlerinden okunurken, çocuklarını dışarıda bekleyen ailelerde duygu dolu anlar yaşadı. Parti boyunca oyunlar oynayıp dans eden çocuklar, üfledikleri pasta mumları ile dilekler dileyip LÖSEV dilek ağacına astılar.

Doğum günü kutlanan minik Esra, “Sandalye kapmacayı çok seviyorum. Hastanede odam küçük olduğu için ve arkadaşlarımın gelmesi yasak olduğu için oynayamıyordum ama burada arkadaşlarım var ve müzikler çok güzeldi” diye konuştu.

LÖSEV Marmara Bölge Koordinatörü Zuhal ÖN ise yaptığı açıklamada, “Her ay düzenlediğimiz ve artık geleneksel hale getirdiğimiz doğum günü kutlamalarımızın dördüncüsü de çocuklarımızın gülümsemeleri ile son buldu. Bu hem bizi, hem de gönüllülerimizi çok mutlu ediyor. Tüm gönüllülerimizi desteğe davet ediyoruz.” dedi.

 

LÖSEV İstanbul İrtibat Ofisi

Güvercin Sokak No: 11
Levent – Beşiktaş / İSTANBUL

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+8 = ?