“Küresel Tarih Öğrenci Konferansı”22-24 Haziran’da İstanbul’da yapılacak

“Küresel Tarih Öğrenci Konferansı”22-24 Haziran’da İstanbul’da yapılacak

İle paylaş:


İstanbul Şehir Üniversitesi aralarında Oxford, Stanford, Cambridge, New Yorkve Sorbon gibi dünyaca ünlü çok sayıda üniversitenin bulunduğu 13 ülkenin tarih öğrencilerini “Küresel Tarih Öğrenci Konferansı İstanbul 2018”de buluşturuyor.

“Küresel Tarih Öğrenci Konferansı”22-24 Haziran’da İstanbul’da yapılacak“Küresel Tarih Öğrenci Konferansı İstanbul 2018” 22-24 Haziran tarihleri arasında İstanbul Şehir Üniversitesi Dragos Kampüsü’nde gerçekleştirilecek. İstanbul Şehir Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Tarih Bölümü tarafından düzenlenecek olan konferansa Amerika, Almanya, Birleşik Arap Emirlikleri, İngiltere, Fransa, Malezya, İtalya, Avusturya, Macaristan, Pakistan, Rusya, Yunanistan ve Türkiye’den tarih öğrencileri katılacak. Oxford, Stanford, Cambridge, New York ve Sorbon gibi dünyaca ünlü üniversitelerinden öğrencilerinkatılacağı konferansın açılış konuşmasını İstanbul Şehir Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Abdülhamit Kırmızı yapacak.

Yale Üniversitesi’nden Dr. Daniel SteinmetzJenkins ve Hawai’iPasifik Üniversitesi’nden Prof. Dr. JonDavidann’inde birer konuşma yapacağı konferans boyunca konuk öğrenciler İstanbul Şehir Üniversitesi’nde ağırlanacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*