Kuzgun’un 16. ve ‘Sezon Finali’Bölümünün tanıtımı yayınlandı

Kuzgun’un 16. ve ‘Sezon Finali’Bölümünün tanıtımı yayınlandı.
Share

Ay Yapım’ın, Star’da Çarşamba akşamları ekrana gelen sevilen dizisi ‘Kuzgun’un 16. ve ‘Sezon Finali’Bölümünün tanıtımı yayınlandı.  

MERYEM TEHLİKEDE!

Kuzgun ile Kumru’nun konuşmasına kulak misafiri olan Meryem’in Derviş’in gerçekte kim olduğunu öğrendiği tanıtımda, Derviş, Ali’den Meryem’i kaçırmasını istiyor. Meryem büyük bir tehdidle karşı karşıya kalırken, Kuzgun ile Ali arasında yaşanan hesaplaşmada gerilim artıyor. Heyecan dolu tanıtımda, yeni bölümden çarpıcı anlar da yer alıyor.

KUZGUN’UN 15. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

‘Kuzgun’un geçtiğimiz hafta ekrana gelen 15. bölümünde; Dila, babası Rıfat’ın ölümüyle büyük bir şoka girdi.Dila’nın Kuzgun’a en çok ihtiyacı olduğu zamanlardı. Ancak Kuzgun, Rıfat’ın ölümündeki sorumluluğundan ötürü, Dila’nın yanında olmak istemesine rağmen kendini geride tuttu. Dila, babasının ölümününe sebep olan pusuyu Kuzgun’un kurmuş olabilme ihtimalinden kaçsa da, Kuzgun’un yokluğu Dila’nın kalbinde her geçen gün daha büyüyen bir yaraya sebep oldu. Dila ve Kuzgun arasında büyük bir yüzleşme yaşandı. Dila ile Kuzgunartık, acıları aşklarının önüne geçmiş iki yaralı insan oldu. Dila, babasının ölümüne giden yolda, Behram’ın rolünü öğrendiğinde hayatında yeni bir sayfa açıldı. Derviş ise, Rıfat’ın ölümü yüzünden Kuzgun’un Dila’ya olan hislerine bir kez yenilmesine engel olmak için harekete geçti. Kuzgun’a Dila’nın ihanetlerini yeniden hatırlatmak için çok keskin bir yöntem kullandı. Meryem de Rıfat’ı Kuzgun’un öldürmüş olabileceğinden şüphe etti. Meryem, Kuzgun’un içindeki karanlıkla ilk kez yüzleşti. Babasının ölümünün ve kendisine yaşattıklarının hesabını sormak için Behram Adıvar’ı bulmaya kararlı olan Dila, Terzi Derviş’e gitti ve onun üzerindenBehram’a meydan okudu. Selçuk, gözaltındaki Ali’ye, Ferman Koruoğlu’nun, onu dışarı çıkarabilecek bir teklifi olduğunu söyledi. Ali teklifi kabul etti. Dila, sevkiyat gecesi yaşananlarının izini sürdüğünde, kendisini ihbar edenin Kumru olduğunu çözdü ve karşısına çıktı. Dila, köklerinin nereye dayandığını sorarak Kumru’nun aklına  kurt düşürdü. Kumru, içini kemiren şüphelerin ve cevabını bulamadığı soruların peşine düştü ve Terzi Derviş’in dedesi olduğunu öğrendi. Kuzgun, Selçuk’un Ferman Koruoğlu’na çalıştığını öğrenmesiyle onu takibe aldı. Selçuk, Kuzgun’u bilmeden Ferman’ın evine götürdü. Kuzgun burada, babasının hayatta olduğunu gösteren bir fotoğraf buldu. Kumru’yu adım adım takip eden Dila da Behram’ın gerçekte Terzi Derviş olduğunu öğrendi.

Yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş’ın üstlendiği, Bahadır İnce’nin yönetmenliğini yaptığı, senaryosunuBurcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz’ın yazdığı ‘Kuzgun’unbaşrollerini Barış Arduç ve Burcu Biricikpaylaşıyor. Dizinin kadrosunda; Settar Tanrıöğen, Hatice Aslan, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, Aytek Şayan, İpek Erdem, Derya Beşerler gibi önemli isimler yer alıyor.  Hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konu alan  ‘Kuzgun’, sürprizlerle dolu ‘Sezon Finali’ bölümüyle  Çarşamba akşamı, saat 20.00’de Star’da!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*