Mehmet Ali Erbil’den kötü haber!

Mehmet Ali Erbil'den kötü haber!

İle paylaş:


Mehmet Ali Erbil’den kötü haber!. Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Mehmet Ali Erbil’le ilgili bir yazı yazarak, Erbil’in tekerlekli sandalye ile sahneye çıktığını duyurdu.

Mehmet Ali Erbil'den kötü haber!Duyurduğu kötü haberler nedeni ile magazin camiasında ‘Felaket Tellalı’ lakabı ile ünlenen ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’le ilgili körü bir haber verdi. “Onun için o Mehmet Ali Erbil” başlıklı bir yazı kaleme alan Akay, bayramın 1. Günü Kıbrıs’ta sahne alan Erbil’in aniden rahatsızlandığını duyurdu.

Mehmet Ali Erbil’in sahnede çekilmiş fotoğrafını da paylaşan ünlü sanatçı Onur Akay, “Mehmet Ali Erbil, bayramın birinci günü Kıbrıs Girne Rocks Hotel’de sahneye çıktı. Ancak Erbil, sahne öncesi aniden müthiş bir baş dönmesi ve mide bulantısı ile fenalaştı ve sahneye bile çıkamayacak duruma geldi. Vertigo hastalığı nedeniyle zor anlar geçiren Mehmet Ali, tekerlekli sandalye ile sahneye çıktı ama o halde bile sahneyi bırakmadı ve “Bütün dünya buna inansa” şarkısını seslendirirdi. İşte onun için o Mehmet Ali Erbil” notunu düştü.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*