Mehmet Çevik: “Çiçeğimi bir de benden dinleyin”

Pop müziğin güçlü sesi Mehmet Çevik, dördüncü single çalışması ‘Çiçeğim’i dinleyicisiyle buluşturdu.

Mehmet Çevik: "Çiçeğimi bir de benden dinleyin"

DÖRDÜNCÜ SİNGLE ÇALIŞMASI ‘ÇİÇEĞİM’İ BUGÜN YAYINLAYAN MEHMET ÇEVİK, YAZIN EN İDDİALI ŞARKISINI YAPTIĞINI SÖYLEDİ.

BURÇİN BİRBEN İMZALI BİR KLASİK OLAN ‘ÇİÇEĞİM’İ CLUB FORMUNDA YENİDEN YORUMLAYAN MEHMET ÇEVİK’İN YEPYENİ ŞARKISI, TÜM DİJİTAL PLATFORMLAR, RADYOLAR VE VİDEO MÜZİK KANALLARINDA DİNLEYİCİYLE BULUŞTU.

 Pop müziğin güçlü sesi Mehmet Çevik, dördüncü single çalışması ‘Çiçeğim’i dinleyicisiyle buluşturdu. Bugünden (11 Haziran Pazartesi) itibaren Kemal Aslan’ın müzik şirketi Arena Production imzasıyla müzikseverlerle buluşan şarkı, yaz mevsimine damga vuracak iddiada. ‘Çiçeğim’e bir de ünlü yönetmen Behzat Uygur yönetmenliğinde klip çeken Mehmet Çevik, “Yeni bir şarkıyla daha dinleyenlerimin karşısına çıkmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyorum. Herkesin sevdiği romantik bir şarkıyı yazın enerjisine uygun son derece hareketli alt yapıyla hazırladık. Bu yaz herkes Çiçeğim’le dans edecek…” dedi.

Burçin Birben’in klasikleşen şarkısını dinleyicilerinden gelen yoğun istek üzerine kendi yorumuyla seslendirmeye karar verdiğini belirten Mehmet Çevik, “Çiçeğim benim de çok sevdiğim bir eser olmasının yanısıra neredeyse her sahne çalışmamda dinleyiciden gelen istek şarkıydı. Seyircilerim bu şarkıyı benden dinlemekten büyük keyif alıyorlar. Ben de Çiçeğim’i tüm Türkiye’nin bir de benden dinlemesini istedim” diye konuştu.

Yaz mevsimini şimdiden bir çok mekanla yaptığı sahne anlaşmaları, ekstralar ve halk konserleriyle geçirecek olan Mehmet Çevik, öte yandan yeni single çalışmasının tanıtımları için gece gündüz demeden çalışuyor. Tatlı bir yorgunluk dönemi yaşadığını belirten Mehmet Çevik, Bursa, İstanbul, Ankara, İzmir ve Eskişehir’in ardından diğer şehirlerden gelen sahne tekliflerini değerlendirerek sevenleriyle buluşmak için gün sayıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz