Mehmet Çevik ‘Çiçeğim’i dinleyicisiyle buluşturacak

Mehmet Çevik ‘Çiçeğim’i dinleyicisiyle buluşturacak

İle paylaş:


Mehmet Çevik, dördüncü single çalışması ‘Çiçeğim’i dinleyicisiyle buluşturacak olmanın mutluluğunu yaşıyor.

Mehmet Çevik ‘Çiçeğim’i dinleyicisiyle buluşturacak

11 Haziran’dan itibaren Kemal Aslan’ın müzik şirketi Arena Production imzasıyla müzikseverlerle buluşacak olan şarkı, yaz mevsimine damga vuracak. ‘Çiçeğim’e bir de ünlü yönetmen Behzat Uygur yönetmenliğinde klip çeken Mehmet Çevik, dördüncü single’ı ile müzik sektöründeki yerini daha da sağlamlaştırmak istiyor.

‘Acı Baharat’, ‘Aşka Tövbeliyim’ ve ‘Çıtır Çıtır’ isimli single çalışmalarının ardından bu kez neden bir cover yaptığını açıklayan Mehmet Çevik, “Çiçeğim benim de çok sevdiğim bir eser olmasının yanısıra neredeyse her sahne çalışmamda dinleyiciden gelen istek şarkıydı. Seyircilerim bu şarkıyı benden dinlemekten büyük keyif alıyorlar. Ben de Çiçeğim’i tüm Türkiye’nin bir de benden dinlemesini istedim” dedi.

11 Haziran’da tüm dijital platformlar ve radyolarda yayınlanacak olan Mehmet Çevik imzalı ‘Çiçeğim’in klibi ise video müzik kanallarının yanısıra video paylaşım siteleri ve sosyal medyada da seyirciyle buluşacak. ‘Çiçeğim’le müzikteki başarısını daha da perçinlemeye hazırlanan Mehmet Çevik, öte yandan her yıl olduğu gibi bu yaz da sahne çalışmalarına ara vermeksizin devam edecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*