Mehmet Gündem, Beach Wear defilesiyle ile fırtına gibi esti

Mehmet Gündem Beach Wear defilesiyle ile fırtına gibi esti

İle paylaş:


Ünlü moda tasarımcısı Mehmet Gündem, geçtiğimiz günlerde Bodrum Flamm’da  2018  Wear koleksiyonu defilesiyle fırtına gibi esti.

Mehmet Gündem Beach Wear defilesiyle ile fırtına gibi esti

Türkiye’nin ünlü mankenleri Sema Şimşek,  Bilge Kara , Tuğba Karaca, Zeliha Çal, Yağmur Ayaz, Açelya Kartal, Asya Öztürk, Müge İskender, Ola  Zaremba, Rukiye Gül,  Marina Federenko,  Özge Nur  Ücel gibi tanınmış modellerin podyuma çıktığı  defilenin koreografisini ünlü koreograf Asil  Çağıl müziklerini ise Ayhan Topaloğlu yaptı.

Awakenıng  teması ile bu yıl adından sıkça söz ettirecek başarılı tasarımcı  Mehmet Gündem’in koleksiyonunda cesur, canlı renkler, enerjik eğlenceli biraz deli dolu, romantik bir plaj kadını. vurgulanıyor…Koleksiyonda tüm ürünler gerek tasarımı gerek desen, ve işleme gibi tüm detayları   ile birer adet kişiye özel üretildi. Şık  vualler,   penang şifonlar swarovsky kristaller  minimalizeye bir baş kaldırıyı  çağrıştırıyor…Leoparın  cazibesi ,geometrik desenlerle eğlenceli bir feminite amaçlanmış.

Defilen programı çerçevesinde  Mehmet Gündem ve ünlü modeller, Babahçe, Mandalin Club, Türkbükü  Sets, Türkbükü Sess gibi popüler mekanlara da misafir oldular.

Yıldırım Mayruk, Cemil İpekçi, Çağla Şıkel, Sema Çelebi gibi bir çok ünlü ismin izlediği  Mehmet Gündem Beach Wear koleksiyonu  Bodrum Türkbükü 4You mağazasında sergileniyor ve satışa sunuluyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*