Milli atlet Nagihan Karadere, sevgilisi Ramiz Özbay ile otelde kahvaltıda yakalandı

Milli atlet Nagihan Karadere, sevgilisi Ramiz Özbay ile otelde kahvaltıda yakalandı

İle paylaş:


Milli atlet Nagihan Karadere, sevgilisi Ramiz Özbay ile Ataşehir Vois otelde kahvaltıda yakalandılar. Hiç panik yapmayan ikili “Bizimkisi aşk kahvaltısı çekinecek bir durumuz yok” dediler.

Milli atlet Nagihan Karadere, sevgilisi Ramiz Özbay ile otelde kahvaltıda yakalandı

Milli atletimiz Nagihan Karadere, sevgilisi Ramiz Özbay ile Ataşehir Vois otelde kahvaltıda yakalandılar. Hiç panik yapmayan ikili “Bizimkisi aşk kahvaltısı çekinecek bir durumuz yok” dediler. Ataşehir Vois otelde Osmanlı sultanlarına hazırlanan kahvaltının aynısını sevgilisi Nagihan Karadere için hazırlatan Ramiz Özbay “Nagihan’da benim gönlümün sultanı, padişah olmasam da kendimce bir saltanatım var” dedi. Nagihan Karadere hayranlarının bakışlarına aldırış etmeden kahvaltısını yaparken iştahlı hali de başka bir dikkat unsuru oldu. Spor çalışmalarına her gün 4 saat olmak kaydıyla devam eden Nagihan Karadere “Osmanlı döneminde yaşayanlar oldukça güzel besleniyormuş, bunu gördüm, sofrada enerji içermeyen hiçbir şey yoktu, böyle kahvaltıya ve çalışmaya devam edersem yeni Türkiye rekorunu yine ben kırarım” dedi. İlişkilerinin çok güzel bir şekilde devam ettiğini söyleyen ikili baş başa yaptığımız her şeyin adını aşk koyduk aşk kahvaltısı, aşk gezmesi, aşk tatili diyerek ilişkimizi güçlendiriyoruz ifadesinde bulundular.

NAGİHAN KARADERENİN DUDAK UÇUKLATAN OSMANLI KAHVALTI LİSTESİ

Tarhana çorbası, cevizli börek, lokma, bazlama, köy ekmeği, köy peyniri, tulum peyniri, kavurma meyveli kuru, süt, hoşaf, şerbet, tereyağı, petek bal, siyah zeytin, yeşil zeytin, pekmez,  gül reçeli, kaymak, sahanda yumurta, haşlanmış yumurta, ceviz, incir, kayısı, pestil üzüm, armut kurusu, elma kurusu, siyah üzüm… TÜRK KAHVESİ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*