Modacı Gülşah Saraçoğlu ABD’den araba fiyatına çizme aldı!

Modacı Gülşah Saraçoğlu ABD’den araba fiyatına çizme aldı!

İle paylaş:


Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, modacı Gülşah Saraçoğlu ile ilgili çok konuşulacak bir iddiada bulundu.

Modacı Gülşah Saraçoğlu ABD’den araba fiyatına çizme aldı!Geçtiğimiz yaz mayosu ile olay olan modacı Gülşah Saraçoğlu, kış sezonunda ise çizmeleri ile olay olacak gibi. Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, “Modacı Gülşah Saraçoğlu, kendisini Melania Trump sanıyor!” başlıklı bugünkü yazısında, ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu ile ilgili çok konuşulacak bir iddiada bulundu.

“İNSANLARIN DOMATES ALIRKEN ZORLANDIĞI ŞU GÜNLERDE”

Yazısında Gülşah Saraçoğlu’nun çizmelerinin fotoğrafını da paylaşan ünlü sanatçı Onur Akay, “Bizim modacı Gülşah Saraçoğlu, geçtiğimiz günlerde yakın bir arkadaşı ile kış alışveriş için New York’a gitti. İnsanların domates alırken zorlandığı şu günlerde Gülşah, 10 bin dolar yani 61 bin lira ödeyerek, kendisine Yves Saint Laurent markalı bir çizme aldı. Dönüşte ise, bu çizmeyi bagaja veremem yanımda uçacak demiş.” ifadelerini kullandı.

“SENDE BİRAZ AKLINI KULLAN”

Ünlü modacıya Safiye Soyman’ı örnek veren Onur Akay, “Safiye ablan geçtiğimiz günlerde Seda Sayan’ı da yanına aldı ve kış alışverişi için bir markanın altını üstüne getirdiler, hem de hiç para ödemeden. Gülşah’cım senin de 533 bin takipçin var, neden 61 bin lira ödüyorsun? Sende biraz aklını kullan! Safiye ablan ayakkabıya vereceği parayı boğaza kullanıyor.  Önceki gün Seda Sayan’ı kendi evinde yemeğe alan Safiye ablan, Seda’ya rejim bozdurdu. Seda’nın yediği balık öyle her yerde satılan balık değilmiş ve özelmiş. Safiye’nin hayat arkadaşı Faik Öztürk yemekte, “O balık nasıl bir denizden çıkıyorsa anlamadım” demiş.” diyerek akşam yemeğinde buluştukları anın fotoğraf karesini de paylaştı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*