Noel anneden bol para istedi

Noel anneden bol para istedi

İle paylaş:


Yaptığı single ve albümlerin yanısıra sahnelerin vazgeçilmez yıldızı olan Mehmet Çevik, 2017’yi 2018’e bağlayan gecede Bursa’da sahne aldı.

Noel anneden bol para istedi

NOEL ANNEDEN BOL PARA DİLEDİ

 

SAHNELERİN BAŞARILI YILDIZI MEHMET ÇEVİK, YILBAŞI GECESİ BİRLİKTE SAHNEYE ÇIKTIĞI NOEL ANNEDEN BAŞARI, SAĞLIK, MUTLULUK VE BOL PARA İSTEDİ.

Yaptığı single ve albümlerin yanısıra sahnelerin vazgeçilmez yıldızı olan Mehmet Çevik, 2017’yi 2018’e bağlayan gecede Bursa’da sahne aldı. Kültürpark Dörtler Restoran’daki yılbaşı özel galasında Çevik, yine güçlü sesi ve şarkıları kadar şıklığıyla da dikkat çekti.

2017’de yayınladığı single’ı ‘Çıtır Çıtır’la sahneye çıkan Mehmet Çevik’e o gece Noel anneler eşlik etti. Sahne şovunda yanında dans eden Noel annelere takılmadan edemeyen Çevik, “2017 benim için başarılarla geçen harika bir yıl oldu. Noel anne şimdin senden 2018’de bize daha çok başarı, sağlık, mutluluk ve bol para istiyorum.” dedi.

Büyük ilgi gördüğü yılbaşı özel galasında Mehmet Çevik, bugüne dek çıkardığı albümlerdeki şarkıların yanısıra, günümüzün en sevilen şarkılarını da seslendirdi. Mehmet Çevik, konuklarını her zaman olduğu gibi yeni yıla da eğlence içinde girmelerini sağladı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*