Nur Yerlitaş ve Muammer Ketenci sekiz yıl aradan sonra barıştı

Nur Yerlitaş ve Muammer Ketenci sekiz yıl aradan sonra barıştı

İle paylaş:


Nur Yerlitaş ve Muammer Ketenci sekiz yıl aradan sonra Tuğba Özay’ın  aracı olmasıyla barıştılar.

Nur Yerlitaş ve Muammer Ketenci sekiz yıl aradan sonra barıştı

Geçtiğimiz günlerde Nişantaşı Zahide de sahne alan Tuğba Özay’ın dinleyicileri arasında Nur Yerlitaş ve Muammer Ketenci de vardı. Muammer Ketenci’nin yaş günü kutlaması için bir araya gelen ünlü isimler Özay’ın sahne performansına hayran kaldılar ..

Geç saatlere dek süren kutlamada Özay üç saat boyunca sahnede kaldı. Bir ara Ünlü modacı Muammer Ketenci’yi de sahneye çıkaran Özay, Ketenci’nin kendisine özel dikmiş olduğu kırmızı bir kostümle geceye damgasını vurdu.

Muammer Ketenci de o gece sahnede beş tane şarkı seslendirdi. Ardından Nur Yerlitaş’ı sahneye alan Özay, Nur Yerlitaş’ın övgü dolu  sözleriyle karşılaştı..

Ünlü modacı Özay hakkında “Seni sahnede ilk kez izledim ve hayran kaldım, şaşırdım .. Bundan sonra hep yanındayım” diyerek Özay’a destek verdi . Ayrıca zor günlerinde kimlerin ona destek verip kimlerin sırt çevirip nankörlük yaptığını anlatan Nur Yerlitaş, “Ben artık yeni bir hayata merhaba diyorum” dedi.

Özay ise ölümün olduğu bir dünyada kırgınlıkların olmaması gerektiğini söyleyerek iki ünlü modacıyı barıştırdı .. Yerlitaş ve Ketenci önümüzdeki günlerde şehit ve gazi aileleri için organizasyonlar düzenleyerek bağışta bulunacaklar…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*