Ön seçim analizi

Ön seçim analizi,Adalar'da Cumhurbaşkanlığı kesin sonuçları,Adalar'da Cumhurbaşkanlığı seçimi sonuçları belli oldu!

İle paylaş:


Ön seçim analizi,Adalar'da Cumhurbaşkanlığı kesin sonuçları,Adalar'da Cumhurbaşkanlığı seçimi sonuçları belli oldu!

 

DEMOKRASİ YOLUNUN İLK BASAMAĞI ÖN SEÇİM!

CHP 29 Mart’ta Hakim nezaretinde olmak üzere yaklaşık 45 seçim çevresinde ön seçime gitti.

”Parti içi demokrasinin olmazsa olmazı ön seçimdir, parti içi demokrasiyi tesis edemeyenler ülkeye demokrasi vaat edemezler” diyerek yola çıktım ve İstanbul 1.Bölge Milletvekili aday adayı oldum.

Evrensel sol değerleri hayat yolumun kılavuzu olarak kabul etmiş, sol gelenekten gelen, antiemperyalist Kuvva-i Milliye ruhu ile altı oku ve Atatürk ilkelerini kendime şiar edinmiş bir Cumhuriyet aşığı olarak yollara düştüm.

İttifak, uzlaşı ve para saçma yöntemlerine itibar etmeden siyasi etik çerçevesinde elimden geldiğince örgüt üyelerimize kendimi tanıtmaya ve siyasi duruşumu anlatmaya çalıştım. Ulaşabildiğim tüm üyelerimizden istinasız siyasi duruşum nezdinde destek aldım.Tüm yol arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunarken şunu gördüm ki CHP tabanı çoğunlukla çağdaş, laik, Atatürk’çü ve altı ok’un savunucusu. Bu durum beni mutlu etti ve gelecek günler için umutlandırdı.

Demokrasi yolunun ilk basamağı olan ön seçim ve sonuçları demokrasi adına Türkiye’de bir devrimin habercisi olmuştur.Devrimin ayak sesleri 7 Haziran’a kadar artan bir tempoda kendini hissettirecek ve 8 Haziran sabahı Türkiye aydınlık günlere uyanacaktır.

Geçmiş seçim dönemlerinde olduğu gibi bu seçim döneminde de çağdaş,laik Türkiye Cumhuriyeti için eczanem seçim bürosu olarak hizmetini yerine getirmeye hazırdır.

Avni Kurtuldu

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*