Onur Akay, Bülent Ersoy’un görülmemiş fotoğraflarını paylaştı!

Onur Akay, Bülent Ersoy’un görülmemiş fotoğraflarını paylaştı!

İle paylaş:


Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, “Diva ile nostalji” başlıklı bugünkü yazısında, ünlü sanatçı Bülent Ersoy’un bugüne kadar görülmemiş ve hiçbir yerde olmayan fotoğraflarını paylaştı.

Onur Akay, Bülent Ersoy’un görülmemiş fotoğraflarını paylaştı!Daha önceki yıllarda Bülent Ersoy’un cinsiyet değiştirmeden önceki fotoğraflarını paylaşarak Diva’yı çok sinirlendiren ve Ersoy tarafından kendisine 50 Bin TL’lik tazminat davası açılan ünlü sanatçı Onur Akay, şimdide Bülent Ersoy’un cinsiyet değiştirdikten hemen sonra çekilen ve hiçbir yerde olmayan fotoğraflarını paylaştı.

Geçtiğimiz günlerde Onur Akay’ı affederek tazminat davasını durdurduğu öğrenilen Bülent Ersoy, bu fotoğrafları görünce ne diyecek merak konusu olurken, Ersoy’un fotoğraflardaki güzelliği ise dikkat çekti. Akay, ayrıca fotoğraflarda yer alan ve 14 sene Ersoy’la yaşadığı aşkla magazin gündeminden düşmeyen Birol Gürkanlı ile ilgili ise, kimsenin bilmediği üzücü bir haber verdi.

ONUR AKAY’DAN DİVA’YA KÖTÜ HABER!

“Bu fotoğrafları Diva’nın hayranlarının da görmesi gerektiğini düşündüm” diyen Onur Akay, “Perşembe günleri, Throw Back Thursday akımının kısaltması olan TBT günü olduğundan, sosyal medya nostalji yolculuğuna çıkıyor. Bende, köşemde sizleri yaşayan efsane Bülent Ersoy’la nostalji yolculuğuna çıkarmak istedim. Fotoğraflarda Bülent Ersoy’la görülen Birol Gürkanlı, Diva’nın en uzun ilişki yaşadığı kişi olarak biliniyor. Ersoy, 14 sene birlikte olduğu Gürkanlı ile bir dönem nişanlanmıştı. Ve o yıllarda magazin gündeminden düşmeyen Birol Gürkanlı, maalesef trafik kazasında vefat etmiş ve bu olay hiç kimse tarafından bilinmiyor. Fotoğraflarda havalimanında hayranlarının ilgisi ile karşılaşan Ersoy’a, sağlıklı ve mutlu uzun ömürler diler, ellerinden öperim.” ifadelerini kullandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*