Onur Akay, Gönül Yazar’la ilgili kötü haber verdi!

Onur Akay, Gönül Yazar’la ilgili kötü haber verdi!
Share

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, “Taş Bebek” lakaplı usta sanatçı Gönül Yazar’ın hastaneye yatırıldığını duyurdu. Akay, Eşref Kolçak’la ilgili ise sevindiren bir haber verdi.

Duyurduğu ölüm ve hastalık haberleri nedeni ile magazin camiasında ‘Felaket Tellalı’ olarak ünlenen ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Gönül Yazar’la ilgili kötü haber verirken, uzun süredir hastanede tedavi gören usta oyuncu Eşref Kolçak’la ilgili ise sevindirici bir haber verdi.

“Taş Bebek” lakaplı usta sanatçı Gönül Yazar’ın hastaneye yatırıldığını duyuran ve Yazar’ın hastanede çekilmiş bir fotoğrafını da paylaşan Akay, “Efsane sanatçılarımızdan Gönül Yazar, bugünlerde sağlık sorunları ile uğraşıyor. 14 Nisan’da hastanede kontrolleri yapıldı ve Safra kesesi taş dolu olduğu anlaşılan Yazar’ın, ameliyata alınmasına karar verildi ancak eve gönderilmişti. Gönül Hanım, dün bulantı nedeni ile tekrar hastaneye yatırıldı ve kan değerlerine bakılıyor. Zor günler geçiren usta sanatçımızı sevenleri bir an olsun yalnız bırakmıyor. Bende kendisine acil şifalar diliyorum.” açıklamasını yaptı.

TABURCU OLDU!

Eşref Kolçak’ın sağlık durumunu da açıklayan Onur Akay, “Usta sinema sanatçısı 92 yaşındaki Eşref Kolçak ise, uzun süredir Bursa Çekirge Devlet Hastanesi’nde tedavi görüyordu. Ancak bugünlerde sosyal medyada yoğun bakımda olduğu söylenerek kendisi için dua istendi. Eşref Kolçak’a yazarımız Nursel Eroğlu telefonla ulaştı ve taburcu olduğunu öğrendik. Şu an evinde dinlenen Kolçak’ın sağlık durumu çok iyi ve herkese selamı var.” ifadelerini kullandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*