Onur Akay, Hakan Ural’ın yeni partnerini açıkladı!

Onur Akay, Hakan Ural’ın yeni partnerini açıkladı!

İle paylaş:


Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Seda Akgül’ün ayrılık haberlerinin ardından bir yazı kaleme alarak Hakan Ural’ın yeni partnerini açıkladı.

Onur Akay, Hakan Ural’ın yeni partnerini açıkladı!Hafta içi her gün Hakan Ural ile birlikte TV 8 ekranlarında yayınlanan ‘Gel Konuşalım’ isimli magazin programının sunuculuğunu üstlenen Seda Akgül, programdan ayrıldığını duyurmuştu. Yerine kimin geleceği ve Hakan Ural’ın devam edip etmeyeceği merak konusu olurken, ünlü ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, kaleme aldığı bir yazı ile Akgül’ün yerine gelecek ismi açıkladı. Akay, Seda Akgül’ün yerine daha önce TV 8’in magazin programı Magazin 8’i sunan Esra Eron’un getirildiğini iddia etti.

İşte Onur Akay’ın o yazısı:

“Seda Akgül, bu sabah uzun süredir Hakan Ural’la TV8 ekranlarında yorumculuk yaptığı magazin programından ayrıldığını duyurdu. Kısa süre sonra Akgül’ün ayrılık sebebi de ortaya çıktı. Akgül, kadroda Hande Ataizi’nin de olduğu ve Kanal D ekranlarında başlayacak olan 4 Kadın isimli programa transfer oldu.

HAKAN URAL DEVAM EDECEK Mİ?

Haberlerin çıkmasının ardından gözler Hakan Ural’a çevrildi. Ural’ın, TV8’in sabah kuşağında yer alan magazin programında yorumculuğa devam edip etmeyeceği merak konusu oldu. Edindiğim bilgiye göre Hakan Ural ‘Gel Konuşalm’da yorumculuğa devam edecek ve partneri ise, daha önce TV8’de yayınlanan ‘Magazin 8’ isimli magazin programının sunuculuğunu üstlenen Esra Eron oldu.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*