Onur Akay’a ‘Yılın Sanatçısı’ ödülü verildi!

Onur Akay’a ‘Yılın Sanatçısı’ ödülü verildi!

İle paylaş:


Onur Akay’a ‘Yılın Sanatçısı’ ödülü verildi! Türk sanat müziğinin başarılı sanatçısı Onur Akay’a engelliler ‘Yılın Sanatçısı’ ödülünü verdi.

Onur Akay’a ‘Yılın Sanatçısı’ ödülü verildi!

Yıllardır usta sanatçılara gösterdiği vefa nedeni ile, Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu, Diyabetliler ve Engelliler Derneği ve 351 Dernek adına Rumeli Balkan Güç Birliği Platformu, 3 Aralık Uluslararası Engelliler Günü nedeni ile ünlü sanatçı Onur Akay’a ‘Yılın Sanatçısı’ ödülünü verdi. Dün gece Kazlıçeşme Kültür Merkezi’nde yapılan ödül töreninde Akay, ödülünü Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu Başkanı Recep Osman Erdoğan’ın elinden aldı ve sevilen şarkılarını söyleyerek, “tüm ‘Engelsiz Yürekler’e gönülden teşekkür ediyorum.” dedi. Ayrıca engelliler, gecede ödül alan Çılgın Sedat, Tuğba Özay ve Kobra Murat’ın söylediği şarkılarla keyifli anlar yaşadı.

1.ONURAKAYMEDYA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU!

Onur Akay’ın İmtiyaz Sahibi olduğu OnurAkayMedya’ya ise ‘Yılın Medyası’ ödülünü veren dernekler, OnurAkayMedya’nın belirlediği jüri ile 2017’nin en iyilerini seçti. Diyabetliler ve Engelliler Derneği Başkanı Nurşen Örnek ve Engelliler Gençlik Komisyon Başkanı Serdar Kurtuluş, ayrıca derneklere katkıda bulunanlara teşekkür plaketi takdim etti.

İşte ödül alan isimler:

YILIN BABASI ÖDÜLÜNÜ ALDI

14 günlükken geçirdiği beyin kanaması sonrasında engelli olan oğlu Siraç Kapurtu’yu, ‘evlerinin meleği’ olarak gören Çılgın Sedat lakaplı ünlü şarkıcı Sedat Kapurtu’ya ‘Yılın Babası’ ödülü ve eşi Özlem Kapurtu’ya ise ‘Yılın Annesi’ ödülü verildi. Yeşilçam’ın efsane ismi Ahu Tuğba ve kızı Anjelik Calvin de ödüle lâyık görüldü. Tuğba’ya ‘Onur Ödülü’ ve Calvin’e ise ‘Yılın En İyi Genç Yazarı’ ödülü verildi. Ünlü popçu Emre Altuğ’a ‘Yılın En İyi Albümü’ ödülünün verildiği gecede, ünlü oyuncu ve şarkıcı Tuğba Özay’a ‘Yılın Oyuncusu’, Aykut Pala’ya ‘Yılın Sunucusu’ ve Kobra Murat lakaplı ünlü şarkıcı Murat Divandiler’e ise, ‘Yılın En İyi İmajı’ ödülü verildi.

BASIN VE MEDYA DÜNYASINDAN ÖDÜL ALANLAR:

Hürriyet Gazetesi’nden Sertaç Virancık (Yılın Gazetecisi)

Sözcü Gazetesi’nden Ömercan Altay (Yılın Gazetecisi)

Milliyet Gazetesi’nden Sercan Kısmet (Yılın Gazetecisi)

Habertürk’ten Aytekin Teker (Yılın Gazetecisi)

Aydınlık Gazetesi’nden Recep Erçin (Yılın Gazetecisi)

TV8’den Seyhan Erdağ (Yılın En İyi Magazincisi)

Show Haber’den İbrahim Konar (Yılın Habercisi)

TGRT Haber’den Sultan Akten (Yılın Muhabiri)

OnurAkayMedya’dan Umut Yılmaz (Yılın Genel Yayın Yönetmeni)

Nursel Eroğlu (Yılın En İyi Program Yapımcısı)

Nebahat Sekman (Yılın En İyi Program Yapımcısı)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*