Onur Akay’dan şaşırtan Perran Kutman açıklaması!

Onur Akay’dan şaşırtan Perran Kutman açıklaması!
Share

Onur Akay, Instagram’da Şevket Altuğ paylaşımıyla gündeme gelen Perran Kutman’ın, Instagram kullanmadığını açıkladı.

Perran Kutman’ın, 13 Mart’ta 76 yaşına giren usta oyuncu Şevket Aktuğ ile ilgili Instagram adresinden duygusal bir paylaşım yaptığı iddia edilmiş ve o paylaşım sosyal medyayı sallamıştı. Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, usta oyuncu Perran Kutman’la ilgili bir yazı kaleme aldı ve Kutman’ın Instagram hesabı kullanmadığını ve sosyal medyada olmadığını açıkladı. Akay, “Bu paylaşım Perran Kutman tarafından yapılmadı. Perran Hanım’ın bu kutlamadan haberi bile yoktu ve kendisi bile şok oldu. Perran Hanım’ın adına açılmış bir hayran sayfasının paylaşımını, 13 Mart’ta 76 yaşına giren usta oyuncu Şevket Aktuğ doğum gününe bağlamışlardı.” yazdı.

BURCU ESMERSOY’A ANLATMIŞ!

Onur Akay söyle devam etti:

“Bu sözler Perran Kutman’a ait ancak Perran Hanım bu açıklamayı, 30 Ağustos 2011 yılında NTV’de Müjdat Gezen’le konuk olduğu ‘Bayram Sohbetleri’ programında Burcu Esmersoy ve Yekta Kopan’a anlatmıştı. Dua edelim ki sosyal medya, 8 sene önce yapılan bu açıklamayı doğum günü kutlaması olarak yorumladı. Aralarında aşk vardı diyebilirlerdi. Şimdi düşünelim Can Yaman Erkenci Kuş’tan ayrılıyor ve Demet Özdemir böyle bir paylaşım yapıyor. Duygusal paylaşım mı diyecekler yoksa kesin aralarında aşk mı var diyecekler? Bu yanlışlık aslında o yıllardaki temiz duyguları bize tekrar hatırlattı.”

“BÖYLE BİR AŞK YOK”

Onur Akay yazısında ayrıca 2015’te bir ay aşk yaşayıp ayrılan Hande Doğandemir ile Engin Öztürk’ün, yıllar sonra yeniden aşk yaşamaya başladığı iddiasını da yalanladı. Akay, “Bırakın paylaşımı artık dizi başlar başlamaz aşk başlıyor. İşte en son örneği… Kanal D’de başlayan ‘Yüzleşme’ dizisinde buluşan ve dört yıl önce kısa süreli birliktelik yaşayan oyuncu Hande Doğandemir ile meslektaşı Engin Öztürk’ün, yeniden aşk yaşadığı ve eski aşkın küllerinden yeniden doğduğu iddia edildi. Bu konu ile ilgili de bilgi aldım. Böyle bir aşk yok. Hande ve Engin artık çok iyi bir arkadaş ve işlerini yapıyorlar.” ifadelerini kullandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*