Onur Akay’dan Yılmaz Morgül’e sert tepki!

Onur Akay’dan Yılmaz Morgül’e sert tepki!

İle paylaş:


Geçtiğimiz günlerde engellilerden ‘Yılın Sanatçısı Ödülü’nü alan Türk sanat müziği sanatçısı Onur Akay, Moonlife Dergisi’den ‘En İyi Türk Sanat Müziği Sanatçısı Ödülü’nü alan meslektaşı Yılmaz Morgül’ü e yüklendi.

Onur Akay’dan Yılmaz Morgül’e sert tepki!

Onur Akay’dan Yılmaz Morgül’e sert tepki!

Onur Akay, “Yılmaz Morgül’ün Ferhat Göçer’e tepkisini 21 yaşında olduğu için gençliğine veriyorum.” dedi.

Geçtiğimiz günlerde engellilerden ‘Yılın Sanatçısı Ödülü’nü alan Türk sanat müziği sanatçısı Onur Akay, Moonlife Dergisi’den ‘En İyi Türk Sanat Müziği Sanatçısı Ödülü’nü alan meslektaşı Yılmaz Morgül’ü e yüklendi. Ödülünü Atatürk ve şehitlere adayan Yılmaz Morgül, yaptığı konuşmayı herkes ayakta alkışlarken Ferhat Göçer’in ayağa kalkmayarak saygısızlık yaptığını iddia etmişti.

“O TAKTIĞIN GÖZLÜKLER GÖZÜNÜ BOZMUŞ”

Instagram adresinden paylaşım yapan Onur Akay, Yılmaz Morgül’e sert tepki gösterdi. Akay, “Yıllar geçtikçe yaşı küçülen ve dudakları büyüyen Yılmaz Morgül’ün, Ferhat Göçer’e tepkisini 21 yaşında olduğu için gençliğine veriyorum. Bülent Ersoy büyük sanatı ile herkesi ayağa kaldırıyor, sen Atatürk’ün adını anarak insanları ayağa kaldırıyorsun. İşte en iyi Türk sanat müziği sanatçısının farkı bu! Atatürk’e ve şehitlere ödülünü adamışsın ne güzel! Ama o anda saygı duruşu yapılmıyor veya İstiklal Marşı okunmuyor sevgili Morgül. Yine de Ferhat Göçer’in ayağa kalktığını görmediysen, demek ki bu taktığın gözlükler gözünü bozmuş dünya güzelim.” dedi.

Ferhat Göçer ise, “Yalancı ahlaksız ve şarlatansın Yılmaz Morgül.” diyerek tepisini göstermişti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*