Onur Akay’dan Zahide Yetiş’e tepki! “Artık Doğum İznine Ayrılsın”

Onur Akay’dan Zahide Yetiş’e tepki! “Artık Doğum İznine Ayrılsın”

İle paylaş:


Ünlü sunucu Zahide Yetiş, delirten hastalığa yakalanan sanatçıyı dün canlı yayında karıştırmış ve Umut Akyürek yerine Onur Akay’a teşhis konulduğunu duyurmuştu.

Onur Akay’dan Zahide Yetiş’e tepki! “Artık Doğum İznine Ayrılsın”

Ünlü sanatçı Onur Akay’dan Zahide Yetiş’e sert tepki geldi. Akay, Yetiş’in yaptığı o hataya değil çok daha başka bir konuya tepki gösterdi. Akay’ı canlı yayına telefonla bağlamak için arayan Zahide Yetiş, canlı yayında da Akay’ı yayına bağlayacağını söylüyor. Ancak yayın akışında olan değişikliği Akay’a bildirmeyen ekip, saatlerce ünlü sanatçıyı ekran başında bekletiyor. Konu ile ilgili hazırlıkta yapan Onur Akay, Yetiş’e kırıldığını söyleyerek Instagram adresinden tepki gösterdi.

“ZAHİDE BENCE DOĞUM İZNİNE AYRILSIN”

Instagram adresinden Zahide Yetiş’in canlı yayında kırdığı potu gösteren videoyu da paylaşan Onur Akay, “Canlı yayınlarda böyle hatalar olabilir ve ben bu hataya hiç takılmadım. Bence asıl önemli olan başka bir konu var! Zahide Yetiş’in ekibi zaman zaman beni arar ve paylaşımlarımla ilgili sorular sorarlar, bende her zaman yardımcı olmaya çalışırım. Dün yaptıkları canlı yayından önceki gece beni aradılar ve “Onur Bey sabah sizi canlı yayına bağlamak istiyoruz.” dediler. Aslında Umut Akyürek’in bağlanması ve rahatsızlığını kendisinin anlatması daha doğru olurdu ama önemli bir konu olduğundan, yazımdan önce yaptığım araştırmalarımı anlatabilirim dedim. Gece sahneye çıktım ve saat 05:00’da saatimi sabah 08:00’a kurdum ve yattım. Sabah beni Zahide’nin ekibinden tekrar aradılar ve yarım saat sonra sizi yayına bağlayacağız dediler. Uyandım mı onu kontrol ettiler sanırım. Oysa ben erkenden konuyu 2 ayrı uzmana bile sormuş, yanlış bilgiler vermemek için hazırlık bile yapmıştım. Öğle saatlerinde önemli bir işimi de iptal etmiştim. Program boyunca beklettiler ve bağlamadılar. Yayın akışı değişebilir, yayına bağlamamaları da hiç önemli değil. Sadece ekipten biri arayabilir ve sorumlu yayıncılık anlayışı gereği durumu izah edebilirdi. Ben Zahide’yi ve programını çok severim ama bu davranışlarına kırıldım. Üstelik bana da teşhis koymuşlar, bende basından öğrendim. Zahide bence artık doğum iznine ayrılsın.” ifadelerini kullandı.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*