Onur Belge ebediyete uğurlandı

Onur Belge ebediyete uğurlandı

İle paylaş:


Onur Belge ebediyete uğurlandı

Onur Belge ebediyete uğurlandı

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) eski Başkanı Onur Belge, son yolculuğuna uğurlandı. Dün sabah saatlerinde Kınalıada’daki evinde kalp krizi geçirerek vefat eden 69 yaşındaki Onur Belge, toprağa verildi.

Fenerbahçe Spor Kulübünün 7536 sicil numaralı üyesi, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) eski Başkanı, Fenerbahçe Televizyonu yorumcularından, değerli gazeteci, spor yazarı Kınalıadalı Onur Belge son yolculuğuna uğurlandı.

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’da katıldı

Kınalıada Camii’nde düzenlenen cenaze törenine Adalar Belediye Başkanı Atilla Aytaç, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Türkiye Spor Yazarları Derneği Genel Başkanı Oğuz Tongsir, Sosyalist Enternasyonal Başkan Yardımcısı CHP’li Umut Oran, spor  camiasından çok sayıda isim ve merhumun yakınları ile sevenleri katıldı. Kınalıada Camii’nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından merhumun naaşı Kınalıada Mezarlığı’nda aile kabristanın da toprağa verildi.

Ada Gazetesi Merhum Onur Belge’ye bir kez daha Allah’tan rahmet, başta kederli ailesi olmak üzere tüm sevenlerine, spor ve basın camiasına başsağlığı dileriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*