Örümcek Adam hayranları kazanacak

İle paylaş:


 

a

 

s

 

 

orumcek-adam-hayranlari-kazanacak

 

Basın Bülteni                                                                                                   3 Şubat 2015

ÖRÜMCEK ADAM HAYRANLARI
ARMAĞAN OYUNCAK’TA KAZANACAK

Marvel’in en sevilen süper kahramanlarından Örümcek Adam’ın hayranları, Armağan Oyuncak’ın Facebook sayfası üzerinden 6 Şubat – 1 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek Muhteşem Örümcek Adam yarışması ile birbirinden harika hediyeler kazanacak.

Disney Türkiye ve Armağan Oyuncak işbirliği ile hayata geçirilen Muhteşem Örümcek Adam yarışması, 6 Şubat’ta başlayacak ve dört hafta sürecek. Yarışmaya katılmak isteyenlerin 6 Şubat Cuma gününden itibaren Armağan Oyuncak’ın www.facebook.com/ArmaganOyuncak  adresli facebook sayfası üzerindeki  ‘Muhteşem Örümcek Adam’ yarışma butonuna tıklayarak kayıt yapmalarının ardından kostüm ya da oyuncaklarla çekilmiş fotoğraflarını paylaşmaları yeterli olacak. Türkiye çapında tüm Örümcek Adam hayranlarının katılımına açık olan yarışmada her hafta en çok ‘beğeni’ alan üç yarışmacı Örümcek Adam temalı ürünlerden oluşan büyük bir hediye paketi kazanacak. Dört hafta sürecek yarışmanın ardından kazananlar Örümcek Adam’la tanışmak ve hediyelerini teslim almak üzere İstanbul’daki belirli Armağan Oyuncak mağazalarına davet edilecek.

Yarışmanın sonunda ayrıca gönderilen tüm fotoğraflar ‘Jüri Özel Ödülü’ kapsamında tekrar değerlendirilecek ve Örümcek Adam kazanan fotoğrafın gönderildiği bir Anadolu ilini ziyaret ederek hem kazanan yarışmacı hem de o ildeki diğer tüm Örümcek Adam hayranlarıyla buluşacak.

Marvel’in en sevilen süper kahramanı Örümcek Adam’ın heyecan dolu maceralarını Türksat 4A uydusu üzerinden her zaman şifresiz yayınlanan Disney Channel’da haftanın her günü izleyebilirsiniz.

Disney Channel Türksat 4A uydusu 12423 H – Yatay 30000 FEC ¾ frekansında her zaman şifresiz yayınlanmaya devam ediyor.

Disney Channel’ı uydu haricinde ayrıca Digitürk Kanal 167, D-Smart Kanal 168, Teledünya Kanal 169, Tivibu Ev Kanal 120 ve Netd.com üzerinden de izleyebilirsiniz.

 

Bilgi için:

İdil Şenerdi Barry – The Walt Disney Company idil.senerdi@disney.com / 0212 352 71 20
Ebru Küçükgökdemir – Taktik İletişim Danışmanlık – ebru@taktikiletisim.com.tr / 0212 267 18 18

 

Disney Channel Türkiye Hakkında:

The Walt Disney Company çatısı altında yer alan kanalların amiral gemisi Disney Channel, 12 Ocak 2012’de Türksat 2A uydusu üzerinden şifresiz yayına başlamasıyla birlikte ülke genelinde erişimini 14,6 milyonu aşkın haneye çıkarmıştır. Ocak 2012’de açılan Disney Channel Türkiye Facebook sayfasının hâlihazırda 1,5 milyon’un üzerinde takipçisi bulunmaktadır. Eylül 2014 itibarıyla Türksat 4A uydusu üzerinden 12423 H – Yatay 30000 FEC ¾ frekansıyla her zaman şifresiz yayınlanmaya devam eden Disney Channel uydunun haricinde Digitürk Kanal 167, D-Smart Kanal 168, Teledünya Kanal 169, Tivibu Ev Kanal 120 ve Netd.com üzerinden de yayınlanmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*