Pamukkale Üniversitesi’ndeki panelde AYDEM Enerji kattı

Pamukkale Üniversitesi'ndeki panelde AYDEM Enerji kattı

İle paylaş:


Pamukkale Üniversitesi (“PAÜ”) Araştırma ve Geliştirme Topluluğu tarafından organize edilen Enerji Paneli’nde nükleer enerjinin bilinmeyenleri, güneş panellerinin bireysel kullanımı, enerji sektöründe girişimcilik gibi konular konuşulurken, panele Aydem ve Gediz Elektrik Satış Müdürü Hayrettin Üçüncü “Nasıl Başarılı Bir Kariyere Sahip Olursunuz” temalı sunumu ile katıldı.

Pamukkale Üniversitesi'ndeki panelde AYDEM Enerji kattı

BASIN BÜLTENİ

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ’NDEKİ PANELE AYDEM ENERJİ KATTI

 

Pamukkale Üniversitesi (“PAÜ”) Araştırma ve Geliştirme Topluluğu tarafından organize edilen Enerji Paneli’nde nükleer enerjinin bilinmeyenleri, güneş panellerinin bireysel kullanımı, enerji sektöründe girişimcilik gibi konular konuşulurken, panele Aydem ve Gediz Elektrik Satış Müdürü Hayrettin Üçüncü “Nasıl Başarılı Bir Kariyere Sahip Olursunuz” temalı sunumu ile katıldı.

 

Ülkemizdeki enerji piyasası hakkında katılımcılara detaylı bilgi veren Üçüncü, yapmış olduğu konuşmada özellikle öğrencilere, başarının herkesin istediği, ancak az kişinin elde edebildiği bir sonuç olduğunu, başarılı bir kariyer için neler yapmaları gerektiği konusunda yol gösterici açıklamalarda bulundu. Aydın, Denizli ve Muğla illerinde yaklaşık 2 milyon müşteriye en avantajlı fiyatlarla elektrik hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli kılmayı hedefleyen Aydem Elektrik Perakende A.Ş.’nin (“Aydem”) destek verdiği projelerle adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Akademik çalışmalara da enerji katan şirket, 15 Aralık Cuma günü Pamukkale Üniversitesi Teknokent Konferans Salonu’nda düzenlenen enerji paneline ana sponsor olarak destek verdi.

 

Aydem, Kariyer Yolunu Aydınlatmaya Devam Ediyor

 

Aydem, sosyal sorumluluk bilinciyle geliştirdiği ve farklı kategorilerde eğitim içeriklerini sunduğu dijital eğitim platformu olan “Aydem Akademi” eğitim kuponlarını da öğrencilere ücretsiz dağıtarak hediye etti. “Aydem Akademi” hakkında detaylı bilgi için www.aydemakademi.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.

 

Alatay Enerjisini Aydem ’den Alıyor

 

Alatay Elektromobil projesi, Pamukkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesi ve Teknoloji Fakültesi bünyesinde tasarlanan, Aydem’in de 2017 modelinin ana sponsoru olduğu batarya enerjili elektrikli araç projesidir. TÜBİTAK’ın himayesinde organize edilen “Efficiency Challenge Electric Vehicle” yarışması için projeyi geliştiren Pamukkale Üniversitesi Atay Takımı, Alatay Elektromobil ile 2016 ve 2017 yılında “Yerli Ürün Teşvik’’ dalında birinciliğe layık görülmüştür. Proje danışmanlarından Yrd.Doç.Dr. Selim Köroğlu da bu panelde Alatay Elektromobil hakkında sunum yaptı.

 

ADM-GDZ Elektrik Dağıtım İcra Kurulu Üyesi Serdar Marangoz ve Türk Telekom Denizli İl Müdürü Kadircan Eskihacılar’ın da konuşmalar yaptığı Enerji Paneli; enerji alanında farkındalık yaratmak, enerjinin geleceğini bugünden itibaren inşa edecek öğrencilere yol göstermek, enerji alanının sorunlarını ve çözümlerini küresel bir bakış açısıyla daha iyi anlamak amaçlarıyla düzenlendi. Yenilenebilir Enerji, Nükleer Enerji, Akıllı Kentler, Enerji Verimliliği gibi pek çok konunun masaya yatırıldığı zirvede, enerji tüm boyutlarıyla ve objektif bir bakış açısıyla ele alındı.

 

Üniversite öğrencileriyle bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu dile getiren Üçüncü, etkinliği düzenleyen PAÜ Araştırma ve Geliştirme Topluluğu yöneticilerine teşekkürlerini iletti. Panel sonunda PAÜ Elektrik – Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden Prof. Dr. Ceyhun Karpuz, Üçüncü’ ye plaketini takdim ederken, sağlamış oldukları desteklerden dolayı teşekkür etti.

 

Saygılarımızla,

Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş.

 

Bereket Enerji Grubu hakkında

Bereket Enerji Grubu olarak, Aydem ve Gediz Elektrik bölgelerinde 4,7 milyon müşteriye verdiğimiz hizmet ile önemli bir pazar payına sahibiz. Aydem Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi olarak Aydın, Denizli ve Muğla illerinde yaklaşık 1,8 milyon müşteriye en avantajlı fiyatlarla elektrik hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli kılmayı hedefleyen çalışmalarımızı 10 yıldır sürdürmekteyiz. 2013 yılında Gediz Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi’ni bünyemize katarak İzmir ve Manisa illerinde de elektrik perakende satış hizmeti vermeye başladık. İzmir ve Manisa bölgelerindeki müşteri sayımız yaklaşık olarak 2,9 milyona ulaştı. 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*