Parlak Bir Gelecek İçin Üniversitemi Seçiyorum

Parlak Bir Gelecek İçin Üniversitemi Seçiyorum

İle paylaş:


Parlak Bir Gelecek İçin Üniversitemi Seçiyorum

Parlak Bir Gelecek İçin Üniversitemi Seçiyorum

Zeytinburnu Belediyesi Bilgi Evleri, Bilge Nesil lise gurubu üyelerinin hayatlarının dönüm noktası olan üniversite tercihlerinde daha sağlıklı kararlar alabilmesi adına rehberlik gezileri düzenliyor.

Bilge Nesil üyelerimize mesleki yaşantının ilk adımı olan üniversitelerde, tercih edecekleri bölümleri yakından tanımalarını sağlamak, bu bölümlerin gelecekteki iş imkânlarını kaynağından öğrenmelerini böylece üniversiteli olma yolunda motivasyonlarını artırmak amacıyla düzenlenen rehberlik gezileri kapsamında bu ay İstanbul Aydın Üniversitesini ziyaret edildi.

Aydın Üniversitesi Halkla İlişkiler Uzmanı Gonca Kırpıkoğlu tarafından karşılanan üyelerimize rehberlik uzmanları veÜniversite Genel Sekreteri Hasan Fehmi Büyükbayram tarafından üniversitenin imkânları ve bölümleri hakkında bilgi aktarıldı. Daha sonra tanıtımı yapılan bölümler tek tek gezildi. Üyelerimiz özellikle sağlık bilimleri ve laboratuvar bölümlerini gezerken oldukça etkilendi. Daha sonra kampüs alanı gezdirilen üyelerimiz çekilen hatıra fotoğrafının ardından üniversiteden ayrıldı.

Zeytinburnu Belediyesi Bilgi Evleri gençlerimizin hedeflerine ulaşmalarını kolaylaştırmak adına, her ay düzenleyeceği bir eğitici rehberlik gezisiyle geçlerimize destek vermeye devam edecek. Üniversite gezilerimize katılmak isteyen üyelerimizin kayıtlı oldukları bilgi evleri ile iletişime geçmeleri yeterlidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*