Peker Açıkalın, ”Karımı Gördünüz mü?” de morali bozuk olan Türk toplumuna tebessüm yarattık

Peker Açıkalın, ''Karımı Gördünüz mü?'' de morali bozuk olan Türk toplumuna tebessüm yarattık

İle paylaş:


6 nisan’da vizyona girecek olan  aksiyon, komedi ”Karımı Gördünüz mü?” sinema filmin baş oyuncusu Peker Açıkalın,12 yıldır tv çekimlerine ara verdiğini belirterek ‘Filmde küfür kullanmadık.,belden aşağı vurmadık.Bu filmi çekmemizin nedeni, morali bozuk olan Türk toplumunun yüzünde biraz tebessüm yaratmaktı”dedi.

Peker Açıkalın,  ''Karımı Gördünüz mü?'' de morali bozuk olan Türk toplumuna tebessüm yarattık

Gazeteci Tahir Yaman’a, 1987 yılında  başladiği tv ve sinem hayatında tiyatro kökenli olduğu için  2007 yılına kadar 25 sinema filminde oynadığını,Türk televizyonlarında reyting yapmış olan Kim Bunlar,Çiçek Taksi,Cümbüş Sokak,Ekmek Teknesi,Avrupa Yakası ve Yahşi Cazibe’de oynadığını” söyledi.

Son yıllarda kendisini Ahmet Kural ve Murat Şeker’in Çakallarla Dans,Ata Demirel ile  Şahan Gökbakar’ın güldürdüğünü anlatan sanatçı şunları söyledi:

”Karımı Gördünüz mü? filmini Hamit Aras’ın yapımcılığında Manavgat’ta Bosfor Otel’de Ali Özdemir’in sponsorluğunda 2 ayda 150 kişilik kadro ile çektik.Belden aşağı vurmadık,küfür kullanmadık..Filmizin 2.nci bölümü de en kısa zamanda çekilecek,senaryo çalışmaları başladı.” Tahir YAMAN

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*