Pelin Akil ile oynamak çok keyifli

Pelin Akil ile oynamak çok keyifli

İle paylaş:


Pelin Akil ile oynamak çok keyifli

Pelin Akil ile oynamak çok keyifli

“NE MÜNASEBET”İN BERKANT’I MERT YAVUZCAN:  PELİN AKİL İLE OYNAMAK ÇOK KEYİFLİ

Yapımcılığını ARC Film’in yaptığı, yönetmenliğini  Çağrı Bayrak’ın üstlendiği başrolleri Sarp Levendoğlu, Pelin Akil, Ayşe Kökçü, Cihat Tamer, Ayşen Sezerel, Bahar Akça, Hakan Altıner ve Mert Yavuzcan gibi ünlü isimlerin paylaştığı “Ne Münasebet” adlı dizi seyircinin büyük beğenisini kazandı.  Şimdiye kadar izleyici Berkant’ın kibar tarafını gördü diyen Yavuzcan ilerleyen bölümlerde büyük sürprizler yaşanacağını söyledi.

“CİHAT TAMER KARŞILIKLI OYNAMAK İSTEDĞİM BİR OYUNCU”

Ünlü oyuncu Mert Yavuzcan “Ne Münasebet” adlı dizide canlandırdığı Berkant  karakteri  ile tüm dikkatleri  üzerine çekti.  Hukuk bürosunda olayları karıştıran ve ezeli rakibi Demir’in (Sarp Levendoğlu) baş düşmanını oynayan yakışıklı oyuncu usta oyuncular Cihat Tamer ve Ayşe Kökçü ile oynamak nasıl duygu sorusuna; “Cihat Tamer gibi çocukluğumdan beri tanıyıp izlediğim bir oyuncuyla karşılıklı oynamak çok istediğim bir şey. Henüz karşılıklı oynamadık ama umuyorum senaristler bizi karşı karşıya getireceklerdir” dedi.

“KÖTÜ ROLLER ÜZERİME YAPIŞMADI”

Son dört yıldır kötü karakterleri oynadığını belirten Mert Yavuzcan “Burada değişik olarak daha iki yüzlü bir karakteri oynuyorum.  Kötü gibi görünse de daha vicdanlı bir karakter. Diğerleri çok daha kötüydü, burada biraz yumuşadım. Üst üste bu tür roller gelse de üzerime yapışmadı. Profesyonel bir oyuncu olarak her türlü rolü oynamaya devam ediyorum.” diyor.

“SARP LEVENDOĞLU ‘EMRET KOMUTANIM’DA HEM YÖNETMENİM OLDU, HEM DE ROL ARKADAŞIM”

Sarp Levendoğlu ile birlikte daha önce “Emret Komutanım” adlı dizide çalıştıklarını söyleyen Mert Yavuzcan, “Sarp benim hem yönetmenim oldu, hem de rol arkadaşım oldu. Bu projede de olduğunu duyduğumda çok sevindim. Pelin ile ilk defa tanıştım. Onunla çalışmaktan çok memnunum, inanılmaz sempatik ve oyuncu olarak birbirimize destek olduğumuz anlar oluyor, onunla çalışmaktan çok keyif alıyorum.” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*