Pembe ruj imajı oldu

Pembe ruj imajı oldu

İle paylaş:


Pembe ruj imajı oldu

Pembe ruj imajı oldu

Ekranların sevilen yüzü ve rol aldığı birçok yapımda güzelliği yanında oyunculuk kabiliyetiyle de iz bırakan Dilara Yüzer, şimdi kanal 7 ekranlarının fenomenleşen günlük dizi filmi Elif ile yoluna devam ediyor.

Elif isimli günlük dizi filmde, Gonca karakterini canlandıran Dilara Yüzer, “Süslü, kokoş bir karakterim, sürekli pembe ruj sürüyorum bu üzerime imaj gibi yapıştı. Elif izleyicisi ve fanlarım bana barbie bebek yakıştırmasında bulundular. Nereye gitsem bir hayranımla karşılaşsam bana pembe rujlu Barbie bebek diye sesleniyorlar” dedi. Tiyatro kökenli olan Dilara Yüzer “Hırslı, öfkeli, ideallerinin peşinden koşan, zengin olmayı hedefleyen, güç sahibi olmak isteyen, ihtiraslı, dengesiz bir kızı canlandırıyorum. Zaman içinde yufka yüreği ortaya çıkan karakterle benzer taraflarımız var. Bende gerçek hayatta bir o kadar hırslı ve ihtiraslı bir insanımdır. İstediğimi başarmayı severim, yenik düşmeyi hiç sevmem. Canlandırdığım karakterin başarısı ve izleyicinin çabuk kabul görmesi bana benzemesinden sanırım” dedi.

Pembe ruj imajıyla ekranlarda ilgi odağı olmayı başaran Dilara Yüzer “Pembe ruj süren hanımların %80’i Elif izleyicisi ve benim takipçim” iddiasında bulundu.

SELÇUK AKA

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*