logo

üsküdar evden eve nakliyat sex izle seks izle

Ramis Çınar’ın Bursa’daki İmza Gününe Yoğun İlgi

Ramis Çınar'ın Bursa'daki İmza Gününe Yoğun İlgi

 

Ramis Çınar’ın Bursa’daki İmza Gününe Yoğun İlgi

 

Roman Yazarı Ramis Çınar, Bursa Nilüfer Kitap Fuarı’nda okurlarıyla buluştu.

 

Nilüfer Belediyesi tarafından düzenlenen Nilüfer Kitap Günleri, okurları ünlü yazarlar ve kitaplarla bir araya getiriyor. Nilüfer Belediye Başkan Vekili Naci Kale ve protokol üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen açılış töreninin ardından Kitap Günleri, kapılarını kitapseverlere açtı.

 

Nilüfer’de kurulan Kitap Günleri Çadırı ilk gününde Ramis Çınar, Ali Narçın, Mustafa Sadık İncedemir, Burak Turna, Keremay Ata, Sadettin Onay ve Murat Çavga gibi usta yazarlar imza gününde okurlarıyla buluştu. “Söylenmemiş Sözler”, “Elveda Rumeli” ve “Aşk, Hayat ve Arayış” adlı romanlarıyla edebiyat dünyasında adını duyaran Ramis Çınar’ın imza günü yoğun bir katılımla gerçekleşti. İmza gününde okurlarıyla bir araya gelen Çınar, söyleşi havasında geçen imza gününde hem okurlarıyla sohbet etti, hem de kitaplarını imzaladı.

Nilüfer Metro İstasyonu çıkışında Eker Park yanındaki alanda açılan Kitap Günleri’ni Bursalılar 7 Aralık Pazar günü saat 21:00’e kadar ziyaret edebilecek. Kitap Günleri’nde Mustafa Tanju Bal, Buket Tahmaz, Kahraman Tazeoğlu, Halil Canda, Neslihan Lafçıoğlu, Erdal Sarızeybek, Serkan Şengül, Babacan Pesenkurdu gibi isimler de  çeşitli etkinliklerde okurlarla buluşacak.

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+3 = ?