ROFFA Arnavutköy’e merhaba dedi

ROFFA Arnavutköy'e merhaba dedi

İle paylaş:


İstanbul’un en elit semtlerinden biri olan Arnavutköy de Roffa açılışını gerçekleştirdi. Yaklaşık 700 kişinin katıldığı açılışta izdiham yaşandı. Farklı konsepti ve tarzıyla dikkat çeken mekana bir çok ünlüde açılışta yerini aldı.

ROFFA Arnavutköy'e merhaba dedi

Geceye katılan isimler arasında Ünlü radyo ve tv sunucusu Ceyhun Yılmaz, ünlü oyuncu ve senarist Sermiyan Midyat, Son dönemin YouTube’da rekorlar kıran sanatçısı Çağatay Akman ve fenomen Halil Söyletmez, oyuncu Deniz Oral, Nur Ertürk, Wilma Elles, Polat Yağcı, Çağla, Kurşun, Kral grubu Genel Koordinatörü Mehmet Akbay, Abdullah Polatçı, işadamı Murat Karabova ve Barbaros Çıtmacı, Kerem Göğüş gibi isimler katıldı.

Açılışa özel olarak Türkiye’de kaliteli eğlence müziğinin en iyi isimlerinden DJ Can Hatipoğlu performansıyla geceye renk kattı.

Roffa’nın işletmecisi Gizem Günaydın  yaptığı açıklamada ‘’ Tamamen beklediğim gibi bir açılış oldu. Biz burada müşterilerimize hizmet etmek değil gelen müşterilerimizi misafirimiz olarak kabul edip evimizde ağırlıyoruz hissini vermek istiyoruz. Zaten mekanımızın dizaynını da ona göre oluşturduk. Roffa sadeece sunumu, atmosferi ve mutfağıyla değil, aynı zamanda müziği ile de Arnavutköy’ün havasını değiştirecek.’’ dedi.

Haftaiçi her gün saat 17:00’de açılacak Roffa İtalyan mutfağı ile de iddialı, haftasonları ise 11:00’da açılacak ve brunch için Arnavutköy de ki en iyi tatlardan biri olmaya aday.

Akşamları Roffa’da eğlence saati farklı günler farklı soundlarla devam edecek. Ağırlıklı olarak Ambient ve House müziğin ağırlıklı olacağı mekanda ünlü isimleri dj kabininde görmenizde mümkün. Farklılık arayanlar için Roffa önümüzdeki günlerde 4 katından birini de karaoke olarak hizmete açacak.

Roffa Ev,  Arnavutköy’deki ilk karaoke olması ile de bir ilke imza atmış olacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*