Rumeli ve Balkan Müziğinin Starı Cüneyt Şentürk Zirve de Tek Başına!

Rumeli ve Balkan Müziğinin Starı Cüneyt Şentürk Zirve de Tek Başına!

İle paylaş:


Elenor müzik yapımcılığı ve Muhteşem Candan prodüktörlüğünde, 8 eserden oluşan albümü “Rumeli Danse Folk” müzik severlerle buluşturan Cüneyt Şentürk, tarzında zirvede tek başına yoluna devam ediyor.

Rumeli ve Balkan Müziğinin Starı Cüneyt Şentürk Zirve de Tek Başına!Albüm çalışmanlırının aranjörlüğünü başarılı müzisyen Ferdi Bilir üstlenirken, anonim eser “Ayva Çiçek Açmış” çıkış şarkısı olarak belirlendi. “Ayva Çiçek Açmış” isimli eser Yunus Duralı tarafından düzenlenerek, club remix versiyonuyla büyük ada’da Ahmet karaağaç yönetmenliğinde birde klip çekildi.

Klip çalışmasında kendisine güzel manken Nehir Öztoprak oyuncu olarak eşlik etti. Hangi şarkıyı seslendirirse seslendirsin kendi tarzında yorumladığını vurgulayan Cüneyt Şentürk “Yurtiçi ve yurtdışı konser ve sahne çalışmalarımla tarzımda rüştümü ispatladım. Hedefim Rumeli ve Balkan müziğiyle dünya starı olmak” dedi.

“Ayva Çiçek Açmış” isimli eserin müziğindeki balkan sentezi uygulaması ve Cüneyt Şentürk yorumu sevenleri tarafından çabuk kabul gördü.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*