Sabancı Olgunlaşma Enstitüsü Özel Tasarımları  İstanbul Jewelry Show’da Sergilenecek

Sabancı Olgunlaşma Enstitüsü Özel Tasarımları  İstanbul Jewelry Show’da Sergilenecek

İle paylaş:


Sabancı Olgunlaşma Enstitüsü Özel Tasarımları  İstanbul Jewelry Show’da Sergilenecek…

Sabancı Olgunlaşma Enstitüsü Özel Tasarımları  İstanbul Jewelry Show’da SergilenecekSabancı Olgunlaşma Enstitüsü Özel Tasarımları  İstanbul Jewelry Show’da Sergilenecek

Basın Bülteni   

              

İstanbul Beylerbeyi Sabancı Olgunlaşma Enstitüsü kuyumculuk atölyesinde titizlikle hazırlanan özel tasarım ürünler, 46. İstanbul Uluslararası Mücevherat, Saat ve Malzemeleri Fuarında sergilenecek…

 

 

İstanbul Beylerbeyi Sabancı Olgunlaşma Enstitüsü 22-25 Mart 2018 tarihlerinde, UBM Rotaforte Uluslararası Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenen, mücevher ve saat dünyasının en önemli etkinliği olan İstanbul Jewelry Show’da özel tasarım ürünlerini sergileyecek.

 

Doğu Avrupa’dan Yakın Asya’ya, Rusya’dan Ortadoğu’ya Kuzey Afrika’dan Türk Cumhuriyetlerine kadar sektörün önemli firmalarıyla tanışma ve işbirliği imkânı sağlayan ve yılda iki kez düzenlenen fuar Mart ayında 46. kez kapılarını sektör profesyonellerine açıyor.

 

Altın, mücevher, pırlanta, renkli taş, değerli taş, inci, gümüş takı, saat, aydınlatma ve benzeri ürün gruplarının yer aldığı İstanbul Jewelry Show’da İstanbul Beylerbeyi Sabancı Olgunlaşma Enstitüsü de kolye, küpe, yüzük gibi özel tasarım ürünlerinin yanında proje çalışmalarında da ürünler sergileyecek.

 

CNR Expo’daki fuarın girişi 22-25 Mart tarihleri arasında davetiyeli misafirler ve tüm sektör profesyonellerine ücretsizdir.

 

Fuar her yıl düzenli olarak katılan İstanbul Beylerbeyi Sabancı Olgunlaşma Enstitüsü özel tasarım ürünlerini bu yıl 5. Hall 5U76 Nolu Stantta görebilirsiniz.

 

İletişim

İstanbul Beylerbeyi Sabancı Olgunlaşma Enstitüsü

+90 216 321 77 95

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*