Satranç Turnuvası Heyecanı Büyükada’da…

Satranç Turnuvası Heyecanı Büyükada'da başlıyor
Share

Satranç Turnuvası Heyecanı Büyükada'da başlıyor

Satranç Turnuvası Heyecanı Büyükada’da…

2015 Uluslararası Kartal Open Satranç Turnuvası

Türkiye Satranç Federasyonu İstanbul İl Temsilciliği ile Kartal Belediyespor’un ortaklaşa Organize ettiği Kartal Open Satranç Turnuvası” 8 ülkeden  141  oyuncuyla Büyükada’da başladı. 7 unvanlı sporcu turnuvada yarışacak.

9 Tur üzerinden İsviçre Sistemi ile yapılacak ve 14.500 TL. toplam para ödüllü turnuvada ilk 3’e girenlere kupa ile ilk 8’e girenlere madalya verilecek. Ödül töreni ise 28 Haziran Pazar günü saat 16:00’da yapılacak.

A kategorisinden 10 masa ile B kategorisinden 5 masayı canlı izleyebilirsiniz.  ( Büyük Ada Stadium http://kartalopen.com/tr/ )

Turnuva Katılım Koşulları :

Doğa, deniz ve satranç Büyükada’da buluşuyor. 23-28 Haziran 2015 tarihleri arasında 2015 Kartal Belediyespor Uluslararası Satranç Turnuvası Ada Kartal Hotel – Büyükada sosyal tesislerinde düzenlenecektir. Turnuva 1700 üstü ve 1700 altı rating olmak üzere iki rating kategorisinde, 90′ + 30″ düşünme süresinde 9 Tur üzerinden yapılacaktır. Turnuvada FIDE ve TSF Satranç Yarışmaları Yarışma Prosedürü hükümleri geçerlidir.

1- Türk sporcularda 2014-2015 sezonu vizeli lisans şartı aranır.

2- Yarışma geçerli bir pasaporta sahip FIDE ID’si olan yabancı sporcuların katılımına açıktır.

3- Turnuvaya başvurular kartalopen.com turnuva internet sitesi üzerinden çevrim içi başvuru şekli ile kabul edilir.

4- Turnuva katkı payı 16 yaş ve altı için 25 TL, 16 yaşüstü için 50 TL dir. 5- GM, IM, WGM, WIM ünvanlı sporcular için turnuva katkı payı ücreti bulunmamaktadır. Turnuva katkı payı bedeli yönergede belirtilen hesaba yatırıldıktan sonra online kayıt sırasında dekont no girilerek turnuva kayıt işlemi gerçekleştirilir.

Turnuvayla ilgili detaylı bilgiler turnuva yönergesinde ve turnuva sayfasında (http://kartalopen.com/en/ana-menu/yonerge/ ) yayımlanmıştır.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*