Şehitlerimize “Arafat Dağında” sizler ile ulaştırmak istiyoruz.

Şehitlerimize "Arafat Dağında" sizler ile ulaştırmak istiyoruz.
Share

Şehitlerimize "Arafat Dağında" sizler ile ulaştırmak istiyoruz.

Çalık: Şehitlerimiz için TÜMKASDER ‘in

1 milyon Tekbir kampanyası devam ediyor

 

 “Allahu ekber Allahu ekber, Lâ ilâhe illallahu vallahu ekber.

   Allahu ekber ve lillahi’l-hamd”

Tümkasder Hac münasebetiyle, “Arafat dağında duasının yapılacağı” başta şehitlerimiz olmak üzere ve Ahirete intikal etmiş tüm geçmişlerimizin ruhuna ithafen başlatmış olduğu 1 milyon Tekbir kampanyası devam ediyor.

Tümkasder ‘in üyeleri, dostları ve tüm sevenlerinin Ağustos ayında başlatmış olduğu bu programın gayesinin; dili kötü sözlerden arındırma, zaman israfını önleme, Allah’a olan sevgi ve sadakati arttırma ve bu kampanya sayesinde toplumdaki dayanışma ruhunu bilinçlendirme olduğunu söyleyen Tümkasder Genel Başkanı Murat Çalık, “Hepimiz bu güzel ve hayırlı kampanyaya sahip çıkmalıyız. “Hayra vesile olan hayrı yapmış gibidir” hadisinde de belirtildiği gibi 1 milyon Tekbir kampanyamıza vesile olan herkes, karşılığını Allah katında muhakkak alacaktır” şeklinde konuştu.

Ayrıca şehitlerimizin ve Ahirete intikal etmiş tüm geçmişlerimizin ruhuna hediye etmek amacıyla “Tekbir okumak” ve hedeflerinin 1 milyon Tekbir olduğunu belirten Murat Çalık, duasının ise Kurban bayramında Arafat dağında yapılacağını ifade etti.

“Sizden hayra çağıran, iyiliği emredip kötülükten men eden bir topluluk bulunsun” ayetini ilke edinerek birçok hayra vesile olunabileceğinin altını çizen Tümkasder Genel Başkanı Murat Çalık, kurtuluş reçetemiz hem bu dünyada hem de Ahretimizde bu tür ameller olacaktır” diye konuştu.

Tümkasder üyelerinin, dostlarının ve tüm sevenlerinin bu kampanyaya karşı duyarlı olduğunu ifade eden Murat Çalık, Kurban bayramı arife gününe kadar devam edecek bu kampanyaya 1 Tekbir dahi olsa okuyarak www.tumkasder.com resmi web sitemizin iletişim bölümünden veya 0532 690 56 73 den sms atarak katılım yapılmasını rica ediyoruz” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*