Seren Serengil’den Onur Akay iddiasına cevap!

Seren Serengil’den Onur Akay iddiasına cevap!

İle paylaş:


Ses sanatçısı Onur Akay‘ın “Duymayan Kalmasın yeni sezonda olmayacak” açıklamasına cevap veren Seren Serengil, “Programın yayından kaldırıldığı doğru değil farklı kanalda olacağız” dedi.

Seren Serengil’den Onur Akay iddiasına cevap!Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Star TV’de iki sezondur ekranlarda olan magazin programı Duymayan Kalmasın’ın yeni sezona hazırlanırken yayından kaldırıldığını söyledi. Konu hakkında açıklama yapan program sunucularında Seren Serengil, Programın yayından kaldırıldığı doğru değil. Bizim sözleşmemiz iki yıldı Star TV ile ve bitti. O yüzden başka kanalla anlaştım.” dedi.

“STAR TV İLE ANLAŞMAMIZ BİTTİ”

Programının kaldırılma iddialarına cevap veren Serengil şunları söyledi: “Duymayan Kalmasın iki yıldır reyting rekoru kıran gündemi belirlemiş olan bir programdır. Onur Akay’ın iddiasında olduğu gibi, bu kadar yüksek reyting alan bir programın istenmemesi mümkün değildir. Bizim sözleşmemiz iki yıldı ve bitti o nedenle başka bir kanalla anlaştım. Eylül’de orada karşınızda olacağım.” açıklamasını yaptı.

SİNA KOLOĞLU ONUR AKAY’I DOĞRULADI!

Akay yazısında, “Bu gece çok önemli bir kaynaktan Star TV’nin yeni müdürünün kararı ile programın kaldırıldığı ise kulağıma gelen ilk sebep oldu.” demişti. Milliyet Cadde yazarı Sina Koloğlu ise, Onur Akay’ın haberini doğrulamış ve kanalın bitirdiğini açıklayarak, yetkililerden Star TV’nin magazin programı değil kadın kuşağı programı yapmak istediğini öğrenmişti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*