Sevdağ Ferdağ yoğun bakımda

Sevdağ Ferdağ yoğun bakımda

İle paylaş:


Sevdağ Ferdağ yoğun bakıma alındı. Onur Akay, Sevdağ Ferdağ’ın yoğun bakımda olduğunu duyurdu!

Sevdağ Ferdağ yoğun bakımda Onur Akay’dan yine kötü haber geldi. Akay, 76 yaşındaki ünlü oyuncu Sevdağ Ferdağ’ın yoğun bakımda olduğunu duyurdu. ‘Felaket Tellalı’ lakaplı sanatçı ve yazar Onur Akay, “Sevdağ Ferdağ’dan kötü haber!” başlıklı bugünkü yazısında, 76 yaşındaki Yeşilçam’ın ünlü oyuncu Sevdağ Ferdağ’ın, yoğun bakımda olduğunu duyurdu ve Ferdağ için dua istedi.

“ACİLEN AMELİYATA ALINDI”

Sevdağ Ferdağ’ın evinde aniden rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldığını duyuran Onur Akay, “Yeşilçam’ın usta oyuncusu Sevda Ferdağ, evinde aniden rahatsızlandı ve hastaneye kaldırıldı. Acil servise kaldırılan Ferdağ, acilen ameliyata alındı. Şu an yoğun bakımda tedavisi süren ve durumunun iyiye gittiğini öğrendiği değerli oyuncumuz için dualarınızı eksik etmeyin. Çok sayıda filmde rol alan Sevdağ Ferdağ, ‘Seninle Son Defa’ adlı sinema filminde ise, Tarık Akan’la başrolde oynamıştı. Tarık Akan’ı da ikinci ölüm yıldönümünde özlemle anıyorum.” ifadelerini kullanarak Ferdağ’ın son yıllarda çekilmiş bir fotoğrafı ile birlikte, Tarık Akan’la çekilmiş bir fotoğrafını da paylaştı.

15 Ağustos 1942 tarihinde Balıkesir’in Edremit İlçesi’nde dünyaya gelen Sevdağ Ferdağ’ın, asıl adı Lütfiye Dumrul’dur. Ferdağ, çok sayıda filmde rol almıştır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:



E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*