Seyircisiyle doğum günü kutladı

Seyircisiyle doğum günü kutladı

İle paylaş:


Televizyon ekranlarının ve tiyatro sahnelerinin sevilen yüzü Zeynep Buse Kale, bu kez doğum gününü seyircisiyle sahnede kutladı.

Seyircisiyle doğum günü kutladıHer yaş gününde oyuncu arkadaşlarıyla coşkulu kutladığı doğum günüyle konuşulsan Zeynep Buse Kale, doğum gününde sahnede olunca arkadaşlarının sürpriziyle karşılaştı. Şevketin Fikir Sanat tiyatrosunun sahneye koyduğu, “Buyur Burdan Kaç” isimli oyunda İPEK TENOLCAY, SERDAR SEVTEKİN, SEZER SOYKÖK, CEMAL GÖNEN, BÜŞRA MÜNNEVVER ÖZTEPE ile birlikte sahnede olan Zeynep Buse Kale oyunun sonunda arkadaşlarının sahneye pasta getirmesiyle büyük şok yaşadı. Seyircininde ayakta alkışladığı sürpriz doğum günü için Zeynep Buse Kale “ Her halde bir oyuncuya verilebilecek en güzel hediyedir,sahnede doğum gününü kutlamak, ömrüm boyunca unutamayacağım bir doğum günü oldu” dedi.

Arkadaşlarının pastayı çıkarması ile birlikte seyircinin Zeynep Buse Kale için yaptığı tezahüratla göz yaşlarını tutamayan sevilen oyuncu en mutlu göz yaşlarımı akıttım ifadesinde bulundu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*