Sezgin Can ‘Kalbim Saçmalıyor’ diyecek

Sezgin Can 'Kalbim Saçmalıyor' diyecek

İle paylaş:


Sezgin Can,  ilk single’ı ‘Kalbim Saçmalıyor’ ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Sezgin Can 'Kalbim Saçmalıyor' diyecekSezgin Can, müzikteki tecrübe ve başarısını ilk single’ı ‘Kalbim Saçmalıyor’ ile taçlandırmaya hazırlanıyor. Ünlü müzik adamı Şahin Özer imzalı çalışmasını 9 Ekim Salı günü dinleyicisinin beğenisine sunacak olan Sezgin Can, büyük bir heyecan yaşıyor.

Söz ve müziği Güven Baran’a, düzenlemesi Osman Çetin’e ait olan enerjik şarkısıyla pop müziğe yeni bir renk getirmeye hazırlanan Sezgin Can, “Kalbim Saçmalıyor’u sevgili Güven Baran’dan bundan tam 9 yıl önce almıştım. Şarkıyı çıkarmak için acele etmedim ve doğru zamanı bekledim. Bu bekleyiş biraz uzun sürdü ama sonunda prodüktörüm ve menajerim Şahin Özer’in de desteğiyle şarkıyı artık dinleyiciyle buluşturmaya karar verdim. Umarım herkes beğenir ve benimle birlikte ‘Kalbim Saçmalıyor’ der…” dedi.

‘Kalbim Saçmalıyor’a bir de Uygur Akkaya yönetmenliğinde klip çeken Can, kendine has imajıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Klip senaryosuyla da önümüzdeki günlerde adından söz ettirmeye hazırlanan Can, “Klibimizin konusu şimdilik sürpriz olsun. 9 Ekim’de çok değerli dinleyicilerimizle buluşmak ümidiyle…” diyerek meraklandırdı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*