Sokak şarkıcısı oluyor

Sokak şarkıcısı oluyor

İle paylaş:


Sokak şarkıcısı oluyor

Sokak şarkıcısı oluyor

Esra Sönmezer’in hazırlayıp sunduğu ve Number One ve Number One Turk TV ortak yayınında yayınlanan ‘Esra Sönmezer ile Çek Çekiştir’ adlı programa konuk olan Ömür Gedik, sevilen sunucuyla sohbetin dibine vurdu.

Üniversite yıllarında evliliğin eşiğinden döndüğünü söyleyen Ömür Gedik, “Düğüne bir ay kala nişanı attım, resmen o zaman kaçak gelin oldum, kimseye de haber vermedim” dedi. Ekranların sevilen sunucusu Esra Sönmezer’in sorularını tüm samimiyetiyle cevaplandıran Ömür Gedik, hayvan haklarından özel yaşamına hatta Ferhat Göçer ile ilişkisi hakkında her soruya açıklıkla cevap verdi. Haçiko için önümüzdeki günlerde Bağdat caddesinde yere sepet koyup şarkılar söyleyip yardım toplayacaklarını dile getirdi. Bu hafta Numberone TV ekranlarında yayınlanacak olan programda güzellikleri ve sohbetleriyle izleyiciyi ekrana bağlayacak olan Esra Sönmezer ve Ömür Gedik ikilisi doyumsuz bir programa imza attılar.

Program her pazartesi, Çarşamba ve Cuma 17.30, gece 23.00’da Number One Tv ve Number One Turk ortak yayınında izleyiciyle buluşuyor.

SELÇUK AKA

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*