Soul Müziğin Yorumcusu Alice Russell’lü Muhteşem Konser

Soul Müziğin Yorumcusu Alice Russell’lü Muhteşem Konser

İle paylaş:


İngiliz soul müzik sahnesinin büyüleyici sesi Alice Russell, çarpıcı yorumunu Atlantis Yapım işbirliğiyle, Mercedes-Benz ana sponsorluğunda Zorlu PSM’de gerçekleştirdi.

Soul Müziğin Yorumcusu Alice Russell’lü Muhteşem Konser

İngiliz soul müzik sahnesinin büyüleyici sesi Alice Russell, çarpıcı yorumunu Atlantis Yapım işbirliğiyle, Mercedes-Benz ana sponsorluğunda Zorlu PSM’de gerçekleştirdi. Kendi üretimlerinin dışında aralarında Mr Scruff, Quantic ve Nostalgia 77’nin de bulunduğu birçok yapımcının parçalarında etkileyici sesiyle boy gösteren; sevilen şarkılara yaptığı cover’larla bambaşka bir dünyanın kapılarını aralayan müzisyen 2004’te yayımladığı ilk albümü Under The Munka Moon’dan bu yana, dünyada büyük ilgiyle karşılanan birçok başarılı albüme imza attı.

Hayranları arasında Gilles Peterson, David Byrne, Dennis Coffey, Massive Attack’s Daddy G, ve Groove Armada gibi efsaneler bulunan; kendi ilhamları arasında Vaughn, Bach, Kate Bust, Arvo Part, J Dilla ve Alice Coltrane gibi birçok farklı türe ait ismi sayan Alice Russell; blues, jazz ve funk’ı harmanladığı müziğiyle, sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatırken İstanbullu hayranlarıyla Zorlu PSM’de gerçekleştirdiği muhteşem konseriyle hayranlarına muhteşem bir gece yaşattı.

Estergon Karagöz/İstanbul

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*