Söz dizisi birçok oyuncuya şöhret kapılarını açtı

Söz dizisi birçok oyuncuya şöhret kapılarını açtı

İle paylaş:


Televizyon ekranlarının fenomen yapımlarından Söz isimli dizi film izleyicisiyle reyting sıralamasında zirveden düşmüyor.

Söz dizisi birçok oyuncuya şöhret kapılarını açtı

Televizyon ekranlarının fenomen yapımlarından Söz isimli dizi film izleyicisiyle reyting sıralamasında zirveden düşmüyor. Sevilen yapım birçok oyuncuya şöhret kapılarını açarken müzik dünyasının sevilen isimleri Boran ve Alkan ikilisine de önemli bir kapı aralattı.

Erken müzik logosuyla müzik severlere sundukları söz ve müzik çalışması Boran imzası taşıyan “Duman Ettim İstanbul’u” isimli eser dizi film fragmanında yer bulmasıyla başarılı yorumcular aranmaya başladılar. Söz isimli dizi filmin fanatikleri Boran ve Alkan ikilisinin yorumuyla “Duman Ettim İstanbul’u” isimli eseri 1 haftada bir milyonun üzerinde dinleyerek bir rekora koşturuyorlar. Ayrıca internette yayınlanan “Duman Ettim İstanbul’u” isimli eserle söz dizisi fragmanı dört milyon kişi tarafından izlendi. Almanya’da yaşayan gurbetçi sanatçılar “Neye uğradığımızı şaşırdık böyle bir şey kimseye kolay kolay nasip olmaz. Müzik dünyasında böyle bir güç yoktur, görsellikle müziğin örtüşmesinin insanlarda yarattığı etkiyi gördük ve yaşadık, çok mutluyuz” dediler. “Duman Ettim İstanbul’u” isimli eserlerine birde Serdar Erken yönetmenliğinde Haliç ve çevresinde performans çekimleriyle klip çalışması yapan Boran ve Alkan, kendileri için bu çıkışın büyük moral olduğunu ve bundan sonra çalışmalarının ard arda geleceğini ifade ettiler.

1 yorum

  1. eseri söyleyen boran isimli sanatçı resmi facebook ve instagram hesabında borancan.com benimdir yazmış. Ancak borancan.com alan adı 500 dolara satışta o ismi almıyorlar.
    Ayrıca serdarerken.com da aynı şekilde satışta. deli mi bu adamlar. yıllar sonra binlerce dolara satın alacakları alan adına şimdiden 500 dolar veremiyorlar mı..

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*