Sürpriz düet!

Sürpriz düet!
Share

Duyurduğu ölüm ve hastalık haberleri nedeni ile ‘Felaket Tellalı’ olarak ünlenen Onur Akay, bugün canlı yayında Ayşe Mine ile yaptığı sürpriz düeti açıkladı.

Ses sanatçısı Onur Akay, uzun bir aradan sonra 2 şarkılık single çalışması yaptı. Akay, usta sanatçı Ayşe Mine ile düet yaparak müzikseverlere, sevenlerine ve uzun süredir albüm yapmayan ve bir döneme damgasını vurmuş Ayşe Mine’nin hayranlarına sürpriz yaptı. Söz ve müziği Çağlar Gündoğdu’ya ait olan ‘Yakalım Gemileri’ isimli şarkıyı Ayşe Mine ile birlikte düet yaparak okuyan Onur Akay, bugün Kanal D’nin 2. Sayfa programına konuk oldu ve yeni single çalışmasının bugün çıktığını müjdeledi. Mustafa Arapoğlu Prodüksiyon tarafından tüm dijital platformlarda yayınlanan ‘Yakalım Gemileri’ isimli düet çalışması, Map Müzik’in YouTube sayfasında da yayınlandı.

MÜGE VE GÜLŞEN’E ÖDÜL!

Ayrıca Onur Akay, canlı yayında Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel’e ödül vererek, canlı yayında ayrı bir sürpriz daha yaptı. Nilay Dorsa’nın sunumu ile dün gece sahiplerini bulan ‘OnurAkayMedya Yılın Ödülleri’nde Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programına, ‘Yılın Magazin Programı’ ödülü verildiğini açıklayan Akay, ödülleri de Dağıstanlı ve Yüksel’e canlı yayında takdim etti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*