logo

rokettube ts3 satın al sex izle

11 Temmuz 2017

Tamer Korkmaz: “Büyükada’da bir takım hazırlıklar vardı”

Kanal A’da yayınlanan Sivil Düşünce programında Prof. Dr. Mehmet Seyfettin Erol ve Gazeteci-Yazar Tamer Korkmaz, birinci yıldönümü yaklaşan 15 Temmuz hain darbe girişimini, yapılan gizli toplantıları, ABD’nin darbe girişimindeki rolünü ve Kılıçdaroğlu’nun Soros’un fonladığı TESEV ile ilgili bağlantısına değindiler.

Tamer Korkmaz: "Büyükada'da bir takım hazırlıklar vardı"
İşte Gazeteci-Yazar Tamer Korkmaz’ın değerlendirmelerinden önemli satırbaşları:
SPLENDİD OTEL VE 15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ
Sadece darbe kalkışması dönemlerinde değil normal zamanlarda da bu tür toplantıları yapıyorlar. Gezi olayları sırasında da İstanbul ve Ankara’da 104 yabancı istihbarat elemanı tespit edilmişti ve bir çok gizli toplantı saptanmıştı.

15 Temmuz öğleden sonra Büyükada’da Splendid Otel’de yapılan toplantı orada Henry Barkley’in ismi otel listesinde yayınlandı başka isimlerde yayınlandı. Burada yapılan 15 Temmuz’un sonunda ya da 16 Temmuz saat 03.00’te yapılacaktı ama öne çektiler açığa çıktı.

BÜYÜKADA’DA BİR TAKIM HAZIRLIKLAR VARDI
Darbenin bir ayağı da Büyükada’da. Orada bir takım hazırlıkları var. Darbenin başarılı olmasına binayen yapılacak yayınlar, psikolojik harp ve yapılacaklarla ilgili bazı vazifelendirmeler olmuş ki onlar da orada toplanmış.

O toplantıya Graham Fuller’inde katıldığı daha sonra 8 FETÖ subayıyla birlikte Yunanistan’a gittiği doğrultusunda ciddi bilgiler var.

YENİ HAZIRLIKLARIN İÇERİSİNDELER
Kısa bir süre önce yine Büyükada’da ele geçirilenlere bir türlü CIA elemanı diyemeyenler var. Onlar bunları korumak istiyorlar. Demek ki yeni hazırlıkların içerisindeler. Son toplantının tespit edilmesi de Kemal Kılıçdaroğlu’nun İstanbul’a gelmesine az bir zaman kalmasına o döneme denk geliyor. Bir de İzmit’te IŞİD’li ele geçirildi ve nasıl provokatif bir eylem yaptıkları ortaya çıktı.

Minibüsü yürüyenlerin üzerine süreceklerdi ve AK Parti hükümeti üzerine yıkarak kaos ortamı yaratacaklardı.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+9 = ?