Tanıtım müziği yarışması

Tanıtım müziği yarışması

Tanıtım müziği yarışması

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tanıtım Müziği Yarışması Afişleri Belediye Otobüsleri ve Metrolarda…

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’nin talimatıyla düzenlenen Tanıtım Müziği Yarışması için hazırlanan özel afişler vatandaşların beğenisine sunuldu.

“Çevre BENim” sloganıyla çevre ve şehircilik konularında toplumun bilgilendirilmesi ve bilinçlendirilmesine yönelik çalışmalar yürüten Çevre ve Şehircilik Bakanlığının, görevlerini ve hedeflerini yansıtacak, Bakanlığın algısını ve tanınırlığını olumlu yönde etkileyecek ve akılda kalıcılığını arttıracak Müzik Yarışmasının tanıtım afişleri, Ankara metro istasyonları ve belediye otobüslerine asıldı.

Tanıtım müziği yarışmasına katılım şartları

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından düzenlenecek olan yarışmaya 18 yaşını dolduran herkes katılabilecek. Daha önce başka bir yarışmada ödül almış veya yayınlanmış çalışmalar yarışmaya kabul edilmeyecek. Ayrıca yarışmaya katılmak için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hazırlanan başvuru formu eksiksiz doldurulacak. Yarışmacılar tanıtım müziği yarışmasına sadece bir tanıtım müziği ile katılabilecek. Yarışmaya seçici kurul üyesi ve sekreter olarak görev alanlar ile bunların birinci derece akrabaları katılamayacak.

Tanıtım müziği yarışmasına katılmak isteyenler Çevre ve Şehircilik Bakanlığının ana sayfasında bulunan linke tıklayarak yarışma katılım şartlarını detaylı bir şekilde inceleme ve başvuru formuna ulaşma şansına sahip olacak.

Yarışma sonucunda birinci seçilen tanıtım müziği sahibine 25 bin TL, ikinci seçilen tanıtım müziği sahibine 10 bin TL ve üçüncü seçilen tanıtım müziğine de 7 bin beş yüz TL ödül verilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz